Kādas ir priekšrocības sāpju un ciešanu laikā? IV

Lai miers no Tā Kunga vairojas jums šai brīnišķīgajā dienā!Jau vairākas dienas pēc kārtas mēs runājam par sāpju un ciešanu potenciālajām priekšrocībām.Mēs uzskaitījām sešas šādas priekšrocības.Tomēr, man jums jāsaka, ka visas šīs priekšrocības ir tikai potenciālas, bet ne automātiskas!Pašas par sevi šīs problēmas nepadara mūs nobriedušus. Patiesībā, daudzus cilvēkus problēmas padara vēl sliktākus, ļaunākus un cietsirdīgākus.Tam, lai mūsu problēmas kļūtu par priekšrocībām, ir jāmāk pareizi reaģēt uz tām un jārīkojas pareizi.Šodien vēlos dalīties ar jums dažās patiesībās, kuras palīdzēs jums pieaugt jūsu problēmu laikā.Atklāsme par problēmu neizbēgamību.Lai iemācītos pareizi reaģēt uz sāpēm un problēmām, jāsaņem atklāsme par to, ka dzīvojot uz zemes, sāpes un problēmas mūsu dzīvē nekad nebeigsies. Kamēr virs zemes pastāv grēks, sāpes cilvēku dzīvēs nebeigsies. Mēs ciešam ne tikai savu personīgo grēku un nepareizās rīcības dēļ, bet citu cilvēku grēku un nepareizās rīcības dēļ.Jozua un Kālebs, kā arī visa Izraēla tautas paaudze, kura iegāja apsolītajā zemē, bija spiesti 40 gadus maldīties tuksnesī. Kālab – jo Jozua un Kālebam bija cits gars, viņi ticēja Dievam un staigāja paklausībā Viņam? Taču, citu cilvēku nepareiza lēmuma dēļ ļaudis cieta un maldījās tuksnesī 40 gadus.Arī mums skaidri jāzina, ka mums neizbēgt no grūtībām un sāpēm šai pasaulē. Šādai atklāsmei mūs jāapbruņo tam, lai mēs ne tikai gaidītu šīs problēmas, bet spētu arī pareizi uz tām reaģēt. Lai bēdas un sāpes vairs nekad nekļūst mums par kaut kādu pārsteigumu.
„Jo mums ir zināms, ka visa radība vēl aizvien līdz ar mums klusībā nopūšas un cieš sāpes. Bet ne vien viņa, arī mēs paši, kas jau esam apveltīti ar pirmo debess balvu – Garu, ar ilgu pilnām nopūtām gaidām, kad saņemsim savu bērnu tiesu, savas miesas pilnīgo atpestīšanu.” (Romiešiem 8:22-23).
Augšminētajā fragmentā mēs redzam, ka ne tikai mēs nopūšamies un ciešam sāpes, bet, ka visa radība nopūšas līdz ar mums.Kādā citā tulkojumā – Labās Vēsts tulkojumā – šī Rakstu vieta skan šādi:„Sev visapkārt mēs redzam radības, kas ir gaidībās. Grūtie sāpju laiki pasaulē – tās vienkārši ir dzemdību sāpes.Tās ir ne tikai mums visapkārt; tās ir arī mūsos. Dieva gars modina mūs no iekšienes. Arī mēs jūtam šīs dzemdību sāpes. Mūsu tukšā un neauglīgā miesa skumst pēc pilnīgas atpestīšanas.”Dārgie draugi, visā pasaulē šobrīd ir grūtie sāpju laiki. Un tas, ka mēs esam ticīgie, tas nepadara mūs par izņēmumiem. Bet, atšķirībā no citiem, mums ir Gara iedīglis, kurš iekšienē māca mūs un apbruņo mūs uzvarai līdz brīdim, kad notiks pilnīga mūsu miesas pestīšana.Ja jūs esat ticīgie, tad nebaidieties no traģēdijām, kuras gāzīsies pār pasauli, jo Dievs jau paredzējis jums izeju no katras situācijas. Viņš jau ielicis jūsos Svēto Garu kā ķīlu, lai jūs zinātu, kā gaidīt savu bērnu tiesu un jūsu miesas izpirkšanu. Citiem vārdiem sakot, jūs varat lūkoties uz visu ar cerību, jo Dievs nekad neatstās savus bērnus nelaimē.Turpināsim rīt!Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.