Kāds cilvēkam ir labums no Bībeles lasīšanas?

Dārgie, mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji, es esmu atkal priecīgs sveicināt katru no jums!Tas Kungs, šodien ir īpaši labs pret mums un Viņa žēlastība ir atjaunojusies šajā rītā. Lai Dievs jūs šodien bagātīgi svētī!Bībelē ir teikts, ka iesākumā bija Vārds.Dievs Vārds ir instruments uz Dieva svētībām. Dieva Vārds ir vienīgā saikne ar neredzamo pasauli.Dievs – debesīs, bet mēs ar jums dzīvojam uz zemes. Vienīgais veids kā mēs varam savienoties ar Dievu, – ir iepazīt Viņa Vārdu, noticēt Viņa Vārdam un rīkoties pamatojoties uz šo Vārdu. Un, tikai tādā veidā mēs varam atbrīvot Viņa spēku savā dzīvē un tad Viņa gudrība piepildīs mūsu dzīvi. Visu, kas Dievam ir, Viņš ir iepakojis, ielicis Savā Vārdā. Kad mēs pieņemam un uzņemam Dieva Vārdu, tad tas mūsu iekšienē izšķīst, uzsūcās. Ja, mēs pret Dieva Vārdu attiecamies kā pret mācību materiālu, tad mēs iegūsim tikai interesantu informāciju par pagātnes vēsturiskajiem notikumiem. Bet, ar to ir nepietiekoši. Jēzus teica farizejiem, lai viņi izpēta Rakstus, jo šie Raksti liecināja par Kristu. Nav citas liecības par Dievu, kā vien Svētie Raksti.
„Jūs pētījat rakstus, jo jums šķiet, ka tajos jums ir mūžīgā dzīvība, un tie ir, kas dod liecību par Mani!  Bet jūs negribat nākt pie Manis, lai iegūtu dzīvību.” (Jāņa ev. 5:39-40).
Jēzus teica farizejiem, ka neskatoties uz to, ka viņi pēta Rakstus, viņi vienalga nenāk pie Viņa, lai iegūtu dzīvību.Var pētīt Svētos Rakstus, pat dievināt šos Rakstus, bet pie tā visa nenākt pie Dieva. Nevajag lasīt Bībeli tikai tāpēc, lai iegūtu jaunu informāciju par Dievu. Mums Bībele ir jālasa tāpēc, lai mēs caur to nāktu pie Dieva, lai Viņš mums varētu dāvāt dzīvību.Slava Dievam par Viņa Vārdu! Slava Dievam par Svēto Garu, Kurš mums atver garīgās acis, kad lasām Bībeli.Līdz savai grēku nožēlai es bieži lasīju Bībeli, bet pie visa tā es neko nesapratu, neko nepieņēmu sev personīgi, es tajā redzēju tikai interesantus stāstus. Bet, starp maniem, tā laika pazīstamajiem, bija cilvēki, kuri sajūsminājās par Bībeli un es nevarēju saprast viņu sajūsmas iemeslus. Viņi man ieteica lasīt Bībeli vēl un vēl, bet es nesapratu, kāpēc tas bija vajadzīgs. Jūs zināt, šodien ir daudz ticīgo, kuri nesaprot, kāpēc Bībele ir jālasa katru dienu. Tādi cilvēki ir vairākkārt izlasījuši Bībeli un uzskata, ka ar to ir pietiekoši. Līdz savai grēku nožēlai, es spriedu līdzīgā veidā.Kad es nožēloju grēkus un, kad manā dzīvē ienāca Svētais Gars, – Dieva Vārds kļuva dzīvs manī un man. Es sāku redzēt Dieva Vārda svarīgumu. Es sapratu, ka bez Dieva Vārda es nezināšu, kā man pareizi dzīvot. Slava Dievam par Viņa Vārdu!Kāds cilvēkam ir labums no Bībeles lasīšanas?
„Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā”  (2Tim.3:16).
Ir rakstīts, ka Dieva Vārds ir derīgs atmaskošanai. Kas ir atmaskošana? Atmaskošana demonstrē to, kur tev nav taisnība. Mums bieži nav taisnība, tāpēc mums ir vajadzīga atmaskošana caur Dieva Vārdu.Bet Bībele, ne tikai mūs atmasko. Bībele mūs arī izlabo un pamāca. Bībele mums palīdz saprast, kā es varu izmainīt savu dzīvi un ar ko man sākt šo procesu.Katru reizi, kad mēs lasām Bībeli ar pareizu attieksmi, pareizā garā, Bībele mūs atmasko, izlabo un pamāca, kā arī mūs apbruņo un gatavo uz to, lai mēs būtu derīgi Dieva rokās. Dievs maina mūs caur Dieva Vārdu.Ļauj Dievam palīdzēt tev caur Viņa Vārdu. Dieva Vārds – tā ir Tēva vēstule tev, kura ir piepildīta ar mīlestību un Viņa labajiem nodomiem. Lai Dieva Vārds kļūst par tavu ikdienas nepieciešamību un tava dzīve izmainīsies. Tieši Dieva Vārds palīdzēs tev ieraudzīt tavus talantus un pareizi tos izmantot. Rīt, mēs turpināsim runāt par tiem talantiem, kurus Dievs mums ir devis.Lai Dievs jūs svētī!Līdz rītdienai!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.