Kārība dzemdē grēku, bet grēks dzemdē nāvi II

Labdien, dārgie draugi! Es sveicinu jūs, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es lūdzu, lai šajā dienā, Dieva spēks jūs pavadītu un dāvātu uzvaru visā, ko esat uzsākuši.Mēs runājām par to, ka Dievs nav ļaunuma un traģēdiju autors mūsu dzīvēs, bet, ka Viņš ir atbilde un atrisinājums mūsu problēmām. Kā arī par to, ka ciešanas, traģēdijas, bēdas, slimības, apbēdinājums un citas līdzīgas parādības pakāpeniski ved uz nāvi. Bībele saka, ka: 
„…Pēc tam kārība, kad tā ieņēmusies, dzemdē grēku, bet grēks padarīts dzemdē nāvi…”(Jēkaba 1:15).
 Vēl mēs vakar sākām izskatīt, kas tad ir kārība un kāpēc tā atnes cilvēka dzīvē ciešanas. Mēs noskaidrojām, ka kārība – tā ir spēcīga vēlēšanās, kaisle uz aizliegto vai nelikumīgo, kā arī kārība ir tad, kad cilvēks vēlās to, kas neatbilst Dieva gribai un tādā veidā noraida Dieva varu pār savu dzīvi.Vēl bez tā,Kārība – tā ir nedabiska apetīte uz kaut ko. Piemēram, ja netiek kontrolēts seksuāls uzbudinājums, tas var novest līdz izvarošanai, netiklībai, laulības pārkāpšanai un dažāda veida seksuāliem izkropļojumiem. Savukārt, tas viss, bieži ir avots dažādām saslimšanām, tajā skaitā arī neārstējamām slimībām. Tālāk seko – spēcīga vainas sajūta, depresija, pašnāvība, ģimenes iziršana, bērnu ciešanas, vardarbība, naids un citas līdzīgas parādības, tās visas lietas ir seksuālās kārības auglis un rezultāts. Cita veida kārība šajā kategorijā ir neveselīga apetīte uz ēdienu, alkohola lietošanu, naudu. Tas viss mūsu sabiedrībā atnes nepanesamas sāpēs un ciešanas caur alkoholismu, narkomāniju, azartspēlēm, zādzībām, nodevību, slepkavībām un citām lietām.Vēl bez tā,Kārība – tā ir acumirklīga bauda, kas cilvēkam atņem nākotni un viņa Dievišķo likteni apglabā vēl dzīvu esot.  
„…bet, kas dzīvo izlaidīgu dzīvi, tā, dzīva būdama, ir mirusi” (1 Tim.5:6).
 Šeit tiek runāts, par it kā dzīvu, bet pēc būtības mirušu cilvēku. Nav pārsteigums, ka esot tādā stāvoklī, daudzi cilvēki izdara pašnāvību tāpēc, ka vairs neredz dzīvei jēgu. Lūk, pie kā noved kārība!  
„Ticībā Mozus, liels izaudzis, liedzās saukties par faraona meitas dēlu, labāk gribēdams kopā ar Dieva tautu ciest ļaunumu nekā īsu laiku baudīt grēcīgu laimi, par lielāku bagātību turēdams Kristus negodu nekā Ēģiptes mantas, jo viņš raudzījās uz atmaksu.” (Ebrejiem 11: 24-26).
 Mozus pareizo izvēli izdarīja pateicoties tam, ka nedzīvoja dēļ acumirklīgas baudas. Viņš ieraudzīja, ka grēka bauda, laime saglabājās tikai īsu brīdi, bet pēc tam – tā kož kā čūska. Mozus pareizā izvēle izglāba divus miljonus ebreju. Traģēdijas, kuras ir uz mūsu planētas, tiks samazinātas līdz minimumam, kad katrs no mums iemācīsies pieņemt lēmumus, apbruņojoties ar Dieva Vārdu, nevis ar kārību.Tas, kādu izvēli tu šodien izdarīsi – ir atkarīgs tikai no tevis. Bet tev ir jāzina, ka kārība dzemdē grēku, bet grēks dzemdē nāvi, bet sekošana Dieva Vārdam un Dieva svētumam – cilvēka dzīvē atnes dzīvību un svētības.Esiet svētīti! Rīt mēs turpināsim! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.