Kas ir Girgazieši? 1 daļa

5.      Neapmierinātība, ņurdēšana, kurnēšana, sūdzības.

Girgaziešu gars izraisa visos apkārtējos diskomfortu. Cilvēki, kuri atrodas zem girgaziešu gara ietekmes, neredz savā dzīvē neko labu, viņi pastāvīgi ir neapmierināti. Tādi cilvēki neredz sev nekādu nākotni, nekādu perspektīvi, viņi redz tikai strupceļu. Viņi neuzdrošinās ticēt Dievam un Viņa Vārdam, viņiem nav vēlēšanās pasludināt Dieva apsolījumus. Bet mums ir jāzina, ka Dieva Vārda pasludināšana piepilda mūsu dzīvi ar spēku, īpaši dzīves vētru laikā. Vētras laikā Jēzus teica – pasludināja Dieva Vārdu un vētra apklusa. Ja mēs kurnam, tad ar to mēs vēl vairāk sagraujam savu dzīvi un ar savu muti radām tajā diskomfortu. Kurnēšana neatrisina problēmu, bet tikai ticība un tā pasludināšana, ko Dievs ir Savā Vārdā teicis. Bībelē ir teikts:
„Kristus vārds, lai bagātīgi mājo jūsos: pamācait un paskubinait cits citu visā gudrībā ar psalmiem, himnām un garīgām dziesmām, žēlastībā dziedādami savās sirdīs Dievam!” (Kol. 3:16).
Ja tava sirds būs piepildīta ar Dieva Vārdu, tad no savas sirds pārpilnības tava mute pasludinās šo Vārdu. Bet Dieva Vārds atnes dzīvību.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.