Kas ir izrāviens? II

Miers jums, dārgie Dieva bērni!Šī ir tava izrāviena diena, tāpēc sagatavo savu sirdi tam, lai saņemtu gudrību izrāvienam. Vakar mēs sākām runāt par izrāvienu un par to, ko tas nozīmē. Mēs runājām par cilvēku, kurš bija tizls vairāk kā 40 gadus un piedzīvoja izrāvienu. Mēs runājām par to, kā pateicoties izrāviena spēkam izmainījās viņa statuss.
„Pēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī.  Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu.  Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: “Skaties uz mums.”  Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt.  Bet Pēteris sacīja: “Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā – staigā!”  Un, satvēris pie labās rokas, Pēteris to pacēla; tūdaļ viņa pēdas un krumšļi kļuva stingri,  un, uzlēcis kājās, viņš varēja staigāt: viņš iegāja kopā ar viņiem Templī, staigāja un lēkāja un slavēja Dievu.  Visi ļaudis redzēja viņu staigājam un Dievu teicam;  tie viņu pazina un zināja, ka viņš bija tas pats, kas dāvanu dēļ pie Tempļa Krāšņajām durvīm bija sēdējis, un viņi izbijās un brīnījās par to, kas viņam bija noticis” (Ap.d.3: 1-10).
 Izrāviens maina cilvēka statusu un stāvokli. Šodien, es vēlos, lai jūs vērstu uzmanību uz to, ka šajā stāstā izrāvienu saņēma ne tikai tizlais vīrs, bet arī apustuļi – Pēteris un Jānis. Ne tikai tizlajiem ir vajadzīgs izrāviens. Katram cilvēkam ir vajadzīgs izrāviens! Tajā pašā laikā, kad tizlais vīrs saņēma savu izrāvienu, arī apustuļi Pēteris un Jānis saņēma savu izrāvienu, jo brīnumi, kuri nekad agrāk viņu kalpošanā nebija fiksēti, notika tieši tajā dienā. No tā laika, dažāda veida brīnumi, viņu dzīvē un kalpošanā nekad nebeidzās. Pat ēna no garāmejošā Pētera, sāka dziedināt slimos. Iedomājieties, kas ar jums notiks, kad jūs sāksiet piedzīvot pastāvīgu izrāvienu katrā, savas dzīves sfērā. Ja, jūs esat kalpotājs, tad arī jums ir vajadzīgs tāds izrāviens, kāds bija Pēterim un Jānim. Viņi nebija tizli, viņi neslimoja, bet viņiem bija vajadzīgs cits izrāviens. Pēc šī gadījuma – tizlā vīra dziedināšanas, viņu ticības un uzticēšanās līmenis uz Dievu daudz vairāk pieauga. Pateicoties šim gadījumam, pieauga viņu kalpošanas efektivitāte un nozīmīgums. Ja, Vasarassvētku dienā, Pētera svētrunas rezultātā grēkus nožēloja trīs tūkstoši cilvēku, tad pēc šī izrāviena, viņa svētrunas rezultātā grēkus nožēloja pieci tūkstoši cilvēku.
Un vēl ar daudz citiem vārdiem viņš liecināja un tos pamācīja, sacīdams: “Izglābieties no šīs samaitātās cilts!” 41 Kas viņa vārdus uzņēma, tos kristīja, un tanī dienā tiem pievienojās ap trīs tūkstoši dvēseļu” (Ap.d.2:40-41).
Dievs grib, lai jums šodien būtu izrāviens. Vai jūs to gribat? Ja jā, tad tieši tagad vēršaties lūgšanā pie Dieva un sāciet Viņam pateikties par izrāvienu katrā jūsu dzīves sfērā, kur jūs esat saskāries ar ierobežojumiem un nopietniem šķēršļiem.Atcerieties, Dievs jums dos izrāvienu, ja jūs spēsiet savas situācijas uzticēt Viņam. Turpinājums sekos… Lai Tas Kungs jūs svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.