Kas ir izrāviens?

Sveicinu jūs šajā brīnišķīgajā dienā un lūdzu par to, lai Dieva klātbūtne pavadītu jūs visas dienas garumā! Šodien es gribu dalīties ar jums vārdā par izrāvienu. Runājot par izrāvienu, gribu vērst jūsu uzmanību uz vienu zināmu stāstu no Bībeles. Šis stāsts ir aprakstīts Apustuļu darbu grāmatā:
„Pēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. 2 Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. 3 Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. 4 Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: “Skaties uz mums.” 5 Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. 6 Bet Pēteris sacīja: “Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā – staigā!” 7 Un, satvēris pie labās rokas, Pēteris to pacēla; tūdaļ viņa pēdas un krumšļi kļuva stingri, 8 un, uzlēcis kājās, viņš varēja staigāt: viņš iegāja kopā ar viņiem Templī, staigāja un lēkāja un slavēja Dievu. 9 Visi ļaudis redzēja viņu staigājam un Dievu teicam; 10 tie viņu pazina un zināja, ka viņš bija tas pats, kas dāvanu dēļ pie Tempļa Krāšņajām durvīm bija sēdējis, un viņi izbijās un brīnījās par to, kas viņam bija noticis” (Ap.d.3: 1-10).
 Šis ir stāsts par to, kā vīrs, kurš bija tizls no mātes miesām, acumirklī piedzīvoja izrāvienu. Šis stāsts sevī ietver vairākus Dievišķus principus, kuri palīdzēs katram cilvēkam sasniegt izrāvienu jebkurā savas dzīves sfērā. Tas ir tieši tas, par ko es šodien vēlos runāt. Es ticu, ka tieši tagad izrāviens klauvē pie jūsu durvīm. Atveriet savu sirdi brīnišķīgam un neaizmirstamam pārdzīvojumam kopā ar Dievu.

Kas ir izrāviens? Un kāds, tieši tev ir labums no izrāviena?

Lai piedzīvotu izrāvienu, ir nepieciešams saprast, kas tas ir un kāpēc mums tas ir vajadzīgs. Lūk, daži paskaidrojumi tam, kas tiek domāts tad, kad runa iet par izrāvienu: • Izrāviens – ir tas, kas iznīcina jebkuras barjeras (sātaniskās vai cilvēciskās), kuras mūs dzīvē ierobežo. • Izrāviens – ir tas, kas tavas traģēdijas pārvērš liecībās. • Izrāviens – ir tas, kas tavas slimības pārvērš veselībā. • Izrāviens – ir tas, kas tavas vilšanās pārvērš iespējās. • Izrāviens – ir tas, kas dod pāreju no grūtībām uz komfortu.Tas ir tieši tas, ko piedzīvoja šis tizlais vīrs, kad sastapās seju sejā ar Dieva spēku un tas ir tas, kam no šīs dienas ir jāsākas tavā dzīvē. Šis tizlais vīrs tādā stāvoklī atradās jau vairāk kā četrdesmit gadus.
„Jo šis cilvēks, kam dziedināšanas brīnums bija noticis, bija vairāk kā četrdesmit gadu vecs” (Ap.d.4: 22).
Visus šos gadus, šis cilvēks savās elementārajās vajadzībās bija atkarīgs no citiem cilvēkiem. – Tā, kā viņš pats nevarēja staigāt, katru dienu citi cilvēki viņu nēsāja. – Lai ikdienā paēstu, viņš bija atkarīgs no citu cilvēku žēlastības. – Iespējams, ka viņam pat nebija dots vārds. Bībelē nav nekas minēts par to, kā viņu sauca. Viņu vienkārši sauca par tizlu. Varbūt, ka uzreiz pēc viņa piedzimšanas vecāki atteicās no viņa un tāpēc nebija devuši viņam vārdu.Bet…Slava Varenajam Dievam, Kurš mums dod dzīvē izrāvienu. Izrāviens paceļ cilvēku jaunā līmenī un maina viņa statusu dzīvē. Šodien, Dievs grib jums dāvāt izrāvienu. Vai jūs pieņemsiet izrāvienu savai situācijai? Varbūt tas skar jūsu slimību, vai arī jums ir finansiālas grūtības, varbūt jūs atrodaties milzīgos parādos, iespējams jūsu ģimenē ir krīze, vai arī jūsu firmai draud bankrots. Varbūt jūs esat zaudējis veselīgu kontroli pār saviem bērniem, vai arī viņi jums nodara nepanesamas sāpes. Lai kāda arī būtu jūsu situācija, Dievs ir spējīgs jums dāvāt izrāvienu. Uzkāpiet uz šī ceļa un jūsu esošais statuss izmainīsies uz godājamu un cienījamu statusu. Tizlais vīrs saņēma izrāvienu un viss viņa dzīvē izmainījās. Tā vietā, lai viņu nēsātu, tagad viņš pats varēja staigāt. Tā vietā, lai ikdienas ubagotu, viņš pats tagad varēja nopelnīt savai dzīvei un palīdzēt citiem. Izrāviens uz visiem laikiem izmaina cilvēka statusu. Lai no šīs dienas pār tevi nāk žēlastība izrāvienam! Rīt turpināsim šo tēmu. Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.