Lai vairotu savus talantus, mums ir jābūt sapņiem!

Es jūs sveicinu un svētīju šajā jaunajā dienā, kuru ir radījis Dievs!Mēs esam Dieva Valstības bērni. Katram no mums ir iedalīti talanti no Dieva. Dievs vēlās, lai šie talanti kalpotu Viņa Valstības paplašināšanai un tiktu vairoti.Lai vairotu savus talantus, mums ir jābūt sapņiem. Mēs virzāmies uz saviem sapņiem. Cilvēks ir iekārtots tā, lai realizētu savus sapņus. Sapnis atver cilvēkā vēlēšanos, bet vēlēšanās – degsmi realizēt vēlamo. Un pēc tam, cilvēks sāk sevi ieguldīt, savu sapņu sasniegšanā. Vēlēšanās sasniegt savus sapņus, pamudina cilvēku mainīties.Tas ir tas, ko Pāvils domāja, kad rakstīja Vēstulē Filipiešiem 3: 12-14:
Nevis, ka es to jau būtu saņēmis vai jau būtu pilnīgs, bet es dzenos, lai to satvertu, tāpat kā, arī mani satvēris Kristus Jēzus.  Brāļi, es vēl nedomāju, ka pats būtu to satvēris, bet vienu gan – aizmirsdams to, kas aiz manis, stiepdamies pēc tā, kas priekšā, es dzenos pretim mērķim, goda balvai – Dieva debesu aicinājumam Kristū Jēzū.
Mums draudzē ir viens cilvēks, kurš agrāk sapņoja iegūt autovadītāja tiesības uz visu kategoriju auto transportiem. Viņš uzdeva sev jautājumu: „Kas ir jādara, lai realizētu šo sapni?” Viņš saprata, ka ir jāiet mācīties, lai iegūtu šīs tiesības. Viņš tā arī rīkojās, – viņš aizgāja mācīties. Ieguldīto pūļu rezultātā, viņš ieguva autovadītāja tiesības uz visu kategoriju auto transportiem.Kad ir sapnis, tad šis sapnis maina tevi un liek atbildēt uz jautājumiem: „Kādam man ir jākļūst, lai mans sapnis realizētos? Kas man ir jādara, lai man tas izdotos?”Vai tev ir sapnis? Varbūt, ka tev ir tādi sapņi, – uzcelt lielu māju, iegūt lielu algu, ceļot pa visu pasauli, dzīvot labāk un ērtāk. Vai ir slikti, ka ir tādi sapņi? Nē, nav slikti. Es nekad neesmu teicis, ka vēlme dzīvot labi– ir slikta vēlēšanās. Ja, tu vari uzcelt vislielāko māju Latvijā, – tas ir labi, mēs būsim priecīgi, bet ar kādu mērķi? Ja, šis nams kalpos Dievam, tad uzcel tādas mājas visur – Latvijā, Lietuvā un citās valstīs. Vai tu sapņo? Sapnis mūs disciplinē un liek saspringt. Pat, ja tev viss nomirst, bet sapnis paliek, tad tu izdzīvosi. Kad cilvēkam mirst sapnis, tad arī pats cilvēks mirst.Viens no maniem pašiem mīļākajiem varoņiem Bībelē ir Jāzeps. Jāzeps bija līdzīgs Jēzum. Par Jāzepu nav pateikts nekas negatīvs. Piemēram, par Ābrahāmu bija teikts, ka viņš meloja, bet par Jāzepu nekas tamlīdzīgs nav uzrakstīts. Jāzeps mīlēja patiesību, tāpēc daudzi viņu neieredzēja, jo viņš atklāja viņu nelikumībasJāzepa dzīvē bija daudz nepatīkamas situācijas, bet viņa sapnis nenomira viņā. Un, pateicoties tam, ka viņa sapnis nenomira, viņš pacēlās, paaugstinājās.Mums ir jāsapņo. Caur sapņiem, mēs arī varam vairot savu talantu.Nekad nepārstāj sapņot! Sapņo, bet nekad nepaliec tikai tajā līmenī. Lai tavs sapnis liek tev mainīties un sasniegt lielus mērķus par slavu Tam Kungam!Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije 

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.