Dievs ir nolicis katru kalpošanai, lai katrs pieaug Viņā!

Sveicinu jūs, dārgie rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji!Jau vairākas dienas pēc kārtas mēs apskatam, manuprāt, ļoti svarīgu tēmu: „Ko tu dari ar savu talantu?”Ja tu vēl neesi noteicis savus talantus, tad ieslēdzies istabā un lūdz Dievam un saki Viņam: „Ko es varu darīt priekš Dieva Valstības, kaut arī tas ir kas nenozīmīgs? Es nevēlos vienkārši sēdēt vai vienkārši nākt uz draudzi un tikai saņemt Vārdu, neko nedarot. Es vēlos kaut ko darīt priekš Dieva, lai celtu Viņa Valstību.” Dievs noteikti atbildēs un parādīs tev tavus talantus un to, ar ko tu vari kalpot Viņa Valstībā.Dievs rēķinās ar tavu un manu kalpošanu, lai celtu Viņa Valstību.Draudze un Dieva Valstība darbojas kā Miesa. Miesai ir daudz locekļu. Miesai ir kājas, mati, nagi vēnas sirds, aknas utt. Katrai miesai ir redzamie un neredzamie orgāni, un tie visi ir vienlīdz svarīgi. Iedomājieties Dieva namu kā Miesu. Miesa tiek uzturēta, kad katrs tās loceklis dara savu daļu.
„Bet patiesi būdami mīlestībā, visās lietās pieaugsim Viņā, kas ir mūsu galva, proti, Kristus.  Viņā visa miesa, kopā saturēta un visādām palīgsaitēm vienota, pastāvīgi aug pēc tām spējām, kas katrai viņas daļai dotas, kļūdama aizvien pilnīgāka mīlestībā.”(Efez.4:15-16).
Šī Rakstu vieta mums runā par to, ko vēlās Dievs. Dievs ir nolicis katru kalpošanai, lai katrs pieaug Viņā, kas ir mūsu galva-Kristū, lai mēs visi būtu vienoti ar Viņu, fokusēti uz Kristu un Viņa Valstību, uz Viņa darbiem. Jēzum ir jābūt visu lietu centrā. Katrs loceklis dara savu un tad Miesa tiek kopā saturēta un pieaug Dieva mīlestībā un visiem ir labi. Visiem būs labi, ja katrs Miesā darīs savu daļu un darīs to labi. Man ir jādara tikai tas, ko es varu un nav jādomā par to un jāpārdzīvo par to, kā man nav un ko es nevaru darīt – citādi tas mani iznīcinās. Man ir jākoncentrē sava uzmanība uz to, lai vairotu savus talantus.Atrodi savu kalpošanu un dari savu daļu Kristus Miesā! Tas ir ļoti svarīgi gan tev, gan Dievam!Lai Dievs bagātīgi jūs šodien svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.