Lūdz Dievu par saviem bērniem!

Labdien, dārgie draugi! Jau ilgstoši mēs apspriežam tās pamācības savai dzīvei, kas minētas notikumā ar Kānaāniešu sievieti un aprakstītas Mateja Evaņģēlija 15 nodaļā. Šīs sievietes rīcība kalpo par piemēru visām mātēm vai vecākiem. Iespējams, jūs vēl neesat māte, bet esat aicināta mācīt mācekļus Kristum, tādēļ princips, kurš šeit izklāstīts, attiecas arī uz jums. Šajā notikumā tiek runāts par balvu mūsu pastāvībai ticībā.
  „Un no turienes Jēzus aizgāja un atkāpās Tiras un Sidonas robežās. Un redzi, viena kānaāniešu sieva, kas nāca no tām pašām robežām, brēca un sacīja: “Ak, Kungs, Tu Dāvida dēls, apžēlojies par mani! Manu meitu ļauns gars nežēlīgi moka.” Bet Viņš tai neatbildēja neviena vārda. Tad Viņa mācekļi pienāca, lūdza Viņu un sacīja: “Atlaid to, jo tā brēc mums pakaļ.” Bet Viņš atbildēja un sacīja: “Es esmu sūtīts vienīgi pie Israēla cilts pazudušajām avīm.” Bet tā nāca, metās Viņa priekšā zemē un sacīja: “Kungs, palīdzi man!” Bet Viņš atbildēja un sacīja: “Neklājas bērniem maizi atņemt un to nomest suņiem priekšā.” Bet viņa sacīja: “Tā gan, Kungs! Bet tomēr sunīši ēd no druskām, kas nokrīt no viņu kungu galda.” Tad Jēzus atbildēja un tai sacīja: “Ak, sieva, tava ticība ir liela, lai tev notiek, kā tu gribi.” Un viņas meita kļuva vesela tai pašā stundā.”(Mateja 15:21-28).
Mātes pastāvība ticībā gūst varenu balvu. Es vēlos uzmundrināt visas mātes. Audzināt un palīdzēt saviem bērniem nostāties uz kājām – tas nav viegls uzdevums. Dzīvē mēdz būt dažādi izaicinājumi, bet Dievs ir apsolījis, ka Viņš arvien būs kopā ar mums. Dievs gaida no mums, ka būsim pastāvīgi savā ticībā.Lai Dievs palīdz mums nekad nezaudēt ticību tam, ka Dievs spēj pacelt mūsu bērnus, spēj palīdzēt viņiem nostāties uz kājām, lai tie dzīvotu dievbijīgu dzīvi un būtu veseli ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Ir tik svarīgi, lai šī pasaule piepildītos ar bērniem, kuri mājās saņēmuši labu audzināšanu un ir savu vecāku mācīti pārvarēt grūtības.Parasti, tie bērni, kuri izauguši nezinot grūtības, nezinot problēmas, kuriem viss dzīvē nācis viegli, pieaugot un savās dzīvēs saduroties ar izaicinājumiem, ātri salūzt un padodas. Dievs sagatavo bērnus caur viņu vecākiem. Ja mēs kā vecāki darām visu iespējamo, lai mūsu bērni nesaskartos ar problēmām, – tā nav mīlestība. Mūsu bērniem ir jāiemācās pārvarēt dažādas dzīves grūtības. Gribu atgādināt jums par to, ka šie principi attiecināmi arī uz garīgajiem bērniem, kurus mēs visi esam aicināti audzināt par mācekļiem priekš Tā Kunga.Lūdz Dievu par saviem bērniem, lūdz Viņa palīdzību priekš viņiem. Lūdz Dievam, lai Viņš dod tev gudrību, pacietību un izturību savu bērnu audzināšanā, lai tu spētu pozitīvi ietekmēt savu bērnu dzīvi. Un pieņem to visu ticībā!Ja tavi bērni jau ir pieauguši, bet vēl nav glābti, tad lūdz par viņiem un gaidi savu brīnumu no Dieva. Ja tev nav savu bērnu, lūdz Dievam par savu brāļu un māsu glābšanu. Lūdz Dievam par to, lai Viņš palīdz tev audzināt tavus bērnus Tam Kungam, – bērnus, kuri mīlēs Dievu un kuri būs dievbijīgi, kuri kalpos Dievam visas savas dzīves dienas. Lai mūsu bērni ir dievbijīgi, Dievu mīloši, veseli garā, dvēselē un miesā. Lai mūsu bērniem dzīvē viss izdodas un lai nekas tos nespēj novirzīt no pareizā ceļa. Jēzus Kristus Vārdā, lai mūsu bērnu dzīvēs tiek izjaukti visi sātana plāni. Mēs piesaucam Jēzus Kristus Asinis un Viņa aizsardzību pār mūsu bērniem. Mēs ticam, ka mūsu bērni staigās taisnus ceļus un neaizies no Dieva. Mūsu bērni būs spējīgi pārvarēt visu ļaunumu, kas vairojas šai pasaulē dienu no dienas, jo viņi būs Tā Kunga mācīti. Mēs ticam, ka mūsu bērni spēs izturēt un nesalūzt problēmās un pārbaudījumos. Mēs liekam šķēršļus sātanam un piesaucam Dievišķo vairogu ap mūsu bērniem, un viņi ir pasargāti, Jēzus Kristus Vārdā. Paldies Dievam par Dievišķo glābšanu, kas mūsu bērnos plūst kā upe! Lai dievs jūs bagātīgi svētī! Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.