Mūsu aicinājums – iet!

Dievs mani ir glābis, lai es ietu, bet man savukārt ir jāiet, lai nestu glābšanu cilvēkiem. Dievs mūs sūta, lai mēs ietu un sapulcinātu cilvēkus Viņa Valstībai. Kā es tieku galā ar šo uzdevumu no Dieva? Kas mani attur no iešanas? Kādu argumentus un attaisnojumus es atrodu, lai to nedarītu? Lai katrs no mums uzdod sev šos jautājumus un atbild uz tiem! Kad Dievs mūs sauc, Viņš grib, lai visi mūsu attaisnojumi tiktu nolikti malā, tāpēc ka Viņš vienmēr ir ar mums un Viņš jau ir parūpējies par visu nepieciešamo. Vēlreiz atgādināsim sev, ka mūsu galvenais aicinājums ir iet un piepildīt Dieva gribu. Ja tu atbildi par kādu kalpošanu draudzē, – tas ir labi, bet tas tevi neatbrīvo no tā, lai ietu šajā pasaulē un nestu cilvēkiem glābšanu, lai pēc tam atvestu viņus Dieva Namā. Kad Dievs vērsās pie Ābrāma, Viņš teica viņam, ka Ābrāmam un viņa pēcnācējiem ir sagatavota zeme. Bet, lai mantotu šo zemi, Ābrāmam bija jāiet tur, kur viņam norādīs Dievs. Ja Ābrāms nebūtu paklausīgs Dievam un neietu, tad viņš nevarētu mantot Dieva apsolīto zemi.Tālāk mācītājs parādīja dažas rakstu vietas no Svētajiem Rakstiem, kurās tiek teikts par to, ka Dieva griba un Viņa sirds vēlēšanās ir, lai mēs ietu un glābtu cilvēkus.
Un es dzirdēju Tā Kunga balsi sakām: “Ko lai Es sūtu? Kas būs mūsu vēstnesis?” Tad es atbildēju: “Redzi, es esmu še, sūti mani!” Tad Viņš sacīja: “Ej un saki šai tautai: dzirdēt dzirdiet, bet nesaprotiet, redzēt redziet, bet neizprotiet un neapjēdziet!(Jesajas 6:8-9)
Mums ir jābūt nevis vienkārši kustībā, bet ir jānes glābšana cilvēkiem, kuri pēc tam sapulcēsies Dieva Namā. Lai Dievs mums katram palīdz kļūt efektīvam šajā uzdevumā no Dieva!
Tad Jēzus vēlreiz viņiem saka: “Miers ar jums! Kā Tēvs Mani sūtījis, tā Es jūs sūtu.” (Jāņa 20:21)
Katrs no mums ir Dieva sūtīts. Katru dienu Dievs vēlas mani sūtīt uz noteiktām vietām, lai nestu Viņa gaismu un glābšanu. Mēs esam Dieva sūtņi, caur kuriem Dievs pamudina cilvēkus izlīdzināties ar Viņu.Ļaujiet šai patiesībai dziļi iekļūt jūsu sirdī. Dievs vēlas vairāk un vairāk cilvēkus pulcēt Savā Namā, un Viņš to var izdarīt tikai caur Saviem bērniem. Tas var notikt tikai tad, kad katrs no mums piekritīs iet tur, kur Dievs viņu vedīs un nesīs vēsti par glābšanu. Dievam ir cilvēki, kuri jau garīgi ir piesaistīti tev, kurus Dievs vēlas glābt tieši caur tevi. Šī iemesla dēļ tev ir jāiet un jāļauj Dievam virzīt tavu ceļu. Katrs no mums pārstāv kādu tautu. Un Dievs vēlas, lai caur tevi atnāk tauta, kuru tu ievedīsi derības attiecībās ar Viņu.      

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.