Mūsu aicinājums – iet!

Pateicoties tādai pozīcijai, Jēzus spēja pabeigt to, uz ko viņu bija aicinājis Debesu Tēvs, un piepildīt Dieva gribu. Pirms sekot Jēzum, vispirms man jāuzvar savas bailes, nepilnvērtības kompleksi, atkarība no cilvēku viedokļa, cilvēku manipulācijas un jāiesakņojas Dieva pozīcijā un Viņa viedoklī. Ja šobrīd tu ej cauri nopietnam pārbaudījumam, ja šodien tava mīlestība uz Dievu tiek pārbaudīta caur grūtībām un problēmām un, tai pašā laikā, tu turpini turēties pie Dieva un paļauties uz Viņu, tad tu esi svētīgs. Atceries, ka ikviens, kurš mīl Dievu, saņems balvu no Viņa! Balva no Dieva ir dzīvības vainags, dzīvība visā tās pilnībā! Tāpēc paliec uzticams savā dievbijīgā pārliecībā un nemaini Jēzu ne pret ko un nevienu, kā to izdarīja Jūda! Jēzus ir dārgāks par visu pasaulē!Mācītājs Rufus uzsvēra arī to, ka tad, kad mēs ejam cauri pārbaudījumiem, vajāšanām, grūtībām, nesapratnei no cilvēku puses mūsu dievbijīgās pozīcijas dēļ, – Dievs Saviem bērniem saka, lai tie priecājas un neizskatās kā mocekļi. Mūsu Dievs nav vardarbīgs un nemoka cilvēkus. Mūsu Dievs ir mīlošs Tēvs, un Viņš saprot visu un visus. Viņš nāks, lai palīdzētu mums un atbrīvotu mūs. Mēs dzīvojam cilvēka miesā, un mums mēdz sāpēt dažādu iemeslu dēļ, bet jebkurā situācijā mēs varam teikt kā Dāvids:
Kāpēc tu esi tik izmisusi, mana dvēsele, un tik nemiera pilna manī? Ceri uz Dievu! Jo es Viņam vēl pateikšos, savam glābējam un savam Dievam! (Psalmi 42:6)
Man pašam jāuzmundrina sava dvēsele un jāturpina slavēt Dievu jebkurā laikā un jebkādā manas dzīves sezonā. Es nedrīkstu aizmirst svarīgu patiesību par to, ka Dievs visu kontrolē. Tāpēc, ejot cauri grūtībām, mēs varam priecāties Dieva priekšā un slavēt Viņu. Habakuka grāmatā ir rakstīts:
 „Ja vīģes koks arī neziedēs un vīnakokam nebūs ogu un ja nepiepildās arī cerības, kādas bija liktas uz eļļas kokiem, un arī tīrumi nesniedz nekādu barību, ja sīklopi būtu izzuduši no aplokiem un kūtīs nebūtu arī vairs neviena liellopa,  tad es tomēr gribu gavilēt savam Kungam un likt izpausties savam priekam par savu Glābēju, savu Dievu! Jo Dievs Tas Kungs ir mans spēks un darīs manas kājas vieglas kā kalnu kazai un pāri maniem augstumiem rādīs man ceļu un vadīs mani.” (Habakuka 3:17-19).

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.