Mūsu augstākais aicinājums – parādīt Dievu savā miesā

 Labdien, dārgie draugi! Es pateicos Dievam par jums un ticu, ka šī diena nesīs jums svētības tādā mērā, kā jūs pārdomāsiet to vārdu, kuru Dievs mums šodien dod! Mēs joprojām runājam par tēmu: „ Mūsu augstākais aicinājums – parādīt Dievu savā miesā”. Pamatojoties uz 2.Korintiešiem 4:1-5 mēs izdalījām sekojošus principus: 1)Man jau ir kalpošana – parādīt Dievu šai pasaulei. 2)Mana kalpošana ir svarīga, un šo kalpošanu es esmu saņēmis no Dieva žēlastības. 3)Man nevajag pagurt vai padoties. Un vēl šī Rakstu vieta runā uz mums par to, ka: 4)Man jāatsakās no slepenām kauna lietām. 
„….bet mēs, atraisījušies no slepenām kauna lietām…” (2.Korintiešiem 4:2).
 Slepenās kauna lietas – tas ir tas, ko mēs slēpjam no cilvēkiem, jo mums ir kauns to parādīt. Dievs ļoti lūdz mums, lai mēs atsakāmies no visām apslēptajām un kauna lietām savā dzīvē, jo tās galu galā sagraus vai iznīcinās mūsu labo liecību. Katram no mums ir jāstrādā pie tā, lai attīrītu savu dzīvi no visa tā, ko var attiecināt pie kategorijas „slepenās kauna lietas”. Viss apslēptais noteikti nāks gaismā, ja mēs laicīgi ar to netiksim skaidrībā. Dievs nav ieinteresēts tajā, lai apkaunotu savus bērnus, bet Viņš nesamierināsies arī ar liekulību mūsos. 
„Tāpēc nebīstieties no tiem. Jo nekas nav apslēpts, kas nenāktu gaismā, nedz slepens, kas netaptu zināms.” (Mateja 10:26).
 Atzīsties savos grēkos Dieva priekšā, Kurš zina visu, un lūdz Viņam palīdzību tajā, lai tiktu galā ar šīm grēcīgajām un slēptajām lietām. Jo godīgāk tu dzīvo, jo drošāka būs tava dzīve. 
„… un staigājiet taisnas tekas savām kājām, lai tizlais nekluptu, bet gan tiktu dziedināts. Dzenieties pēc miera ar visiem un pēc svētas dzīves, bez kā neviens neredzēs To Kungu, pielūkodami, ka neviens nezaudētu Dieva žēlastību, lai nekāda rūgta sakne, augstu izaugusi, jums nekaitētu un daudzi ar to netiktu apgānīti”. (Ebrejiem 12:13-15).
 Dzīvo atvērtu un caurskatāmu dzīvi, un ne tādu dzīvi, kurā ir dubultstandarti. Tas, kas klibo tavā dzīvē – tavā ģimenē, darbā, tavās attiecībā, – Dievs to visu grib dziedināt. Taču, lai tas notiktu, tev ir jābūt atvērtam Dieva priekšā un jāstrādā pie tā, lai to izlabotu. Dzīvo mierā un svētumā, lai Dievs varētu būt reāls tavā dzīvē. Parūpējies par to, lai tavā dzīvē neiemājotu nekāda rūgta sakne. Sakne – tā ir neredzamā slēptā daļa. Augļi ir atkarīgi no saknes stāvokļa, un tāpēc, tev savā dzīvē ir jārūpējas par sakņu stāvokli. Nepievilies, jo tas, kas ir apslēpts, noteikti taps redzams, – tai mirklī, kad tu to pavisam negaidi. Tas, ar ko tu savlaicīgi netiksi skaidrībā, kaitēs tev un izplatīs sliktu smaržu ap tavu dzīvi. Dievs nav ieinteresēts tajā, lai pazemotu vai apkaunotu mūs, jo mīlestība apklāj daudzus grēkus, un Dievs ir mīlestība. Taču, neskatoties uz to visu, Dievs gaida, ka mēs nožēlosim savus grēkus. Dāvids sagrēkoja ar precētu sievieti un noslēpa to, nevēloties ieklausīties sirdsapziņas balsī. Un, tad Dievs atklāja šo grēku pravietim. Ja Dāvids nebūtu sadzirdējis pravieša balsi un nebūtu nožēlojis to, ko izdarīja, – viņš būtu nomiris, jo grēks ved uz nāvi. 5)Nedzīvo viltībā. 
„….nedzīvojam viltībā…..” (2.Korintiešiem 4:2).
 Viltīgs cilvēks – tas ir tas, kurš nestaigā taisnus ceļus, bet staigā maldu ceļus, kuri nenes nekādu labumu citam cilvēkam. Vienmēr saki patiesību, runā godīgi! Viltus ieved cilvēku maldos un traucē parādīt Kristu. Dievs katru no mums aicina būt godīgam. Jēzus mīlēja taisnību un ienīda netaisnību! Mācīsimies no Viņa! Dieva mierā! Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.