Piedošana

Sveicu jūs, dārgie lasītāji, šai brīnišķīgajā dienā! Katru dienu Dievs visu rada jaunu, un Viņa žēlastība uz mums atjaunojas ik rītu! Mēs turpinām aplūkot efektīvas lūgšanas elementus. Mēs runājām, ka efektīva lūgšana ietver sevī pielūgsmi un pateicību Dievam, kā arī sadarbību ar Dievu. Un vēl mēs runājām par to, par ko mēs varam lūgt. Šodien aplūkosim, ko vēl sevī ietver efektīva lūgšana. 3.Nākamais efektīvas lūgšanas elements – tā ir piedošana.*Mēs varam lūgt par savām vajadzībām.
„Mūsu dienišķo maizi dodi mums šodien.”(Mateja 6:11).
 Par visu, kas tevi uztrauc, tu vari lūgt Dievam lūgšanā.
„Nezūdaities nemaz, bet jūsu lūgumi lai nāk zināmi Dieva priekšā ar pateicību ikvienā pielūgšanā un lūgšanā. Un Dieva miers, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargās jūsu sirdis un jūsu domas Kristū Jēzū.”(Filipiešiem 4:6-7).
 *Pēc tam mēs varam lūgt par citiem cilvēkiem.
„….. aizlūdziet cits par citu, ka topat dziedināti. Daudz spēj taisna cilvēka lūgšana, darbodamās savā spēkā.”(Jēkaba 5:16).
 *Tāpat lūdz Dievam par gudrību.
„Bet, ja kādam no jums trūkst gudrības, tas lai to lūdz no Dieva, kas visiem dod devīgi un nepārmezdams, un viņam taps dots.”(Jēkaba 1:5).
Diemžēl ne visi cilvēki ir spējīgi atzīt to, ka viņiem trūkst gudrības. *Un vēl tu vari lūgt par uzplaukumu. Ja tu pienes Dievam desmito tiesu un ziedojumus, tas ir labi un pareizi. Bet lūdz par to, lai Dievs svētī to un atdara saskaņā ar Savu Vārdu.
Bet atnesiet katrs savu desmito tiesu pilnā vērtībā Manā klētī tā, lai arī Manā mājā būtu barība, un pārbaudiet tad Mani šai ziņā, saka Tas Kungs Cebaots, vai Es arī neatvēršu debess logus un nelikšu svētībai pa tiem pārpilnībā nolīt pār jums!„(Maleahija 3:10).
 Lūdz, lai Dievs svētī tavu roku darbu un dod tev iespēju vairāk palīdzēt citiem cilvēkiem. Ja tev jau ir daudz naudas, tad palīdzi citiem, jo Dievs ir tevi svētījis ar naudu ne tikai tāpēc, lai piepildītu tavas vajadzības, bet arī citu cilvēku vajadzību piepildīšanai.
„Mīļais, es tev novēlu visās lietās tādu labklājību un veselību, kāda jau ir tavai dvēselei.”(3.Jāņa 2).
Tas ir piemērs lūgšanai, kādu tu vari lūgt. Līdz rītam!Lai Dievs ikvienu no jums bagātīgi svētī šai dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.