Sagatavošanās – tā ir atslēga uz efektīvu dzīvi! II

Sveicu jūs, dārgie lasītāji, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es pateicos Dievam par katru no jums un lūdzu, lai slāpes pēc Dieva Vārda, Viņa gudrības un pēc sadraudzības ar Viņu jūsos neatdziest, jo Dievs ir mūsu dzīvības avots.Vakar mēs sākām runāt par to, ka efektīva dzīve nav iespējama bez atbilstošas sagatavošanās. Vēl mēs runājām par to, ka, ja tu sevi sāksi sagatavot jau šodien, tad rītdiena atvērs tev durvis uz jaunām iespējām un uzvarām. Bet, ja tu šodien sevi nesagatavo, tad tava rītdiena nesīs tev tikai vilšanos un sakāvi.Bībele saka, ka tieši tagad, kad tu dzirdi Dieva aicinājumu un Viņa vārdu, tev ir jāpaklausa un jāpakļauj sevi Viņam. Tā būs tava sagatavošanās tam, lai rītdien ieietu Viņa brīnišķīgajā plānā.
„Ja saka: šodien, ja jūs Viņa balsi dzirdēsit, neapcietinait savas sirdis kā sarūgtinājumā! – Kuri no dzirdējušiem sajuta rūgtumu? Vai ne visi, kas Mozus vadībā bija izgājuši no Ēģiptes? Par kuriem Viņš bija sašutis četrdesmit gadus? Vai ne par tiem, kas grēkojuši, kuru miesas kritušas tuksnesī? Par kuriem tad Viņš ir zvērējis, ka tiem nebūs ieiet Viņa atdusā, ja ne par tiem, kas nebija klausījuši?” (Ebrejiem 3:15-18).
Tava rītdiena – tas ir tavs šodienas laika pavadīšanas produkts, tas ir auglis tam, kam tu šodien tērē savu laiku un piepūli. Tava šodiena ietekmēs tavu rītdienu, tāpēc sāc gatavoties labākai rītdienai, ieguldot savu laiku personīgajā izaugsmē un tava rakstura un iemaņu pilnveidošanā.Ja tu nepaklausīsi Dievam šodien, tad rīt tu nevarēsi ieiet savā apsolītajā zemē, jo tava sirds būs nocietinājusies. Ja tu parūpēsies par šodienu, tad Dievs parūpēsies par tavu rītdienu.
„Un viņš kļuva arvien varenāks, tādēļ, ka Jotāms darīja taisnu savu ceļu Tā Kunga, sava Dieva, priekšā.” (2.Laiku 27:6)
Ne jau nejauši Jotāms bija stiprs un ne jau tāpēc, ka tā bija izveidojušies apstākļi. Nē, viņa spēks bija pilnībā izskaidrojams – viņš darīja taisnu savu ceļu Tā Kunga priekšā. Jotāms nodarbojās ar savas garīgās sagatavošanās jautājumu. Tiem, kuri ir labi sagatavojušies dzīvei, ir vairāk izredžu realizēties. Tu saņemsi no dzīves ne to, ko tu vēlies, bet to, kam esi sagatavojies.
„Un Dāvids sprieda tā: “Mans dēls Salamans ir vēl jauns un nav nobriedis, bet namam, kas jāceļ Tam Kungam, jābūt lielam un varenam, par slavu un godu visās zemēs, tāpēc es veikšu sagatavošanas darbus.” Un Dāvids veica sagatavošanas darbus pirms savas nāves.” (1.Laiku 22:5).
Sagatavošanās pastiprina tavas izredzes sasniegt veiksmi jebkurā līmenī. Salamans varēja veiksmīgi uzcelt Templi, kas bija visai varens, par slavu un godu visās zemēs, jo pirms tā visa bija paša Salamana un arī viņa tēva Dāvida nopietna sagatavošanās. Varenais Templis tika uzcelts pēc nopietnas sagatavošanās.Izpētot stāstu par to, kā Israēls iemantoja apsolīto zemi, mēs tieši tāpat redzam, ka pirms šīs ieiešanas (iemantošanas) notika iepriekšēja sagatavošanās.
Noejiet nometnē un pavēliet visai tautai, sacīdami: apgādājieties ar ceļamaizi, jo nākamajās trijās dienās jums būs jāceļas pāri Jordānai, ka jūs ieejat, lai iemantotu to zemi, ko Tas Kungs, jūsu Dievs, jums dod par īpašumu.” (Jozua 1:11).
Var minēt daudz bībelisku piemēru par to, ka daudzu cilvēku dzīvēs pirms uzvaras, veiksmes un labklājības ir bijusi sagatavošanās.Reiz Abrahams Linkolns sacīja:
 „Ja man būtu 10 stundas tam, lai cirstu koku, tad pirmās 8 stundas es izmantotu tam, lai uzasinātu savu cirvi; es vēlos dzīvot tā, lai būtu sagatavojies, kad pienāks mans laiks.”
Neapšaubāmi ir tas, ka iespēja atrod tikai tos, kuri ir tam sagatavojušies.Dievs ir sagatavojis tev brīnišķīgas svētības, jaunas iespējas, un tikai no tevis un tavas gatavības ir atkarīgs tas, vai tu ieiesi šajās svētībās un vai tu izmantosi šīs iespējas.Lai Dievs jūs svētī šai dienā!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.