Ticības bruņas, mīlestība un pestīšanas cerības bruņu cepure

Labdien, dārgie draugi! Es svētīju jūs šai dienā ar atjaunojošo Tā Kunga pieskārienu!Vakar mēs sākām runāt par trim bruņojuma veidiem, kurus Tas Kungs mums devis mūsu uzvarai pēdējos laikos. Šodien mēs sīki jo sīki sāksim izskatīt šo bruņojumu.
„Bet mēs, kas piederam dienai, būsim skaidrā prātā! Tērpsimies ticības un mīlestības bruņās un uzliksim pestīšanas cerības bruņu cepuri!”(1.Tesaloniķiešiem 5:8).
Ticības bruņas, mīlestība un pestīšanas cerības bruņu cepure – tās ir tās vērtīgās lietas, kas spēj mums palīdzēt pēdējās dienās. Tāpēc mūsu piepūlei ir jābūt vērstai uz to, lai celtu ticību, pieaugtu mīlestībā un pestīšanas cerībā. Kādā veidā mēs varam celt un attīstīt ticību, cerību un mīlestību mūsu dzīvē? Tas būs iespējams atbilstoši tam, kā mēs barosim tās ar nepieciešamo barību, tas ir – Dieva Vārdu, un kā mēs praktiski vingrināsimies Vārdā.Pāvila 1. Vēstulē Korintiešiem 13. nodaļā ir apgalvojums, ka šie trīs garīgā bruņojuma veidi (ticība, cerība, mīlestība) paliek, tas ir, – tās izturēs visus pārbaudījumus, vajāšanas, ciešanas, ļaunumu, personīgās ambīcijas, aizvainojumus, nodevību, baumas, melus utt.
„Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.”(1.Korintiešiem 13:13).
Jā, no šīm trim mīlestība ir lielākā, bet, lai staigātu uzvarā šajās pēdējās dienās, svarīgas ir tās visas.Bez ticības nevar izpatikt Dievam.
„Bet bez ticības nevar patikt. Jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt, ka Viņš ir un ka Viņš tiem, kas Viņu meklē, atmaksā.”(Ebrejiem 11:6).
Cerība – tā ir stingra pārliecība par nākotni, bez cerības ticībai nav pamata.Tieši tāpēc Bībelē ir teikts, ka
„Jo ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām.”(Ebrejiem 11:1).
Ticība īsteno to, ko gaidām – tas ir cerību. Bez cerības ticībai nav ko īstenot.Bez mīlestības ticība nedarbojas, tāpēc ir rakstīts :
„Jo Kristū Jēzū nedz apgraizīšana ko spēj, nedz neapgraizīšana, bet ticība, kas darbojas mīlestībā.”(Galatiešiem 5:6).
Tātad Dievs aicina katru no mums stiprināt savu ticību, barot savu cerību un pilnveidot savu staigāšanu mīlestībā, jo tieši no šīm lietām ir atkarīga mūsu spēja rast baudījumu Dievā, un caur to mēs spēsim uzvarēt pēdējo dienu kaujās.Sīkāk par to parunāsim rīt!Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Similar Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.