Vai Tam Kungam kaut kas būtu neiespējams?

Labdien, dārgie draugi!

Es ļoti priecājos par iespēju no jauna vērsties pie jums ar Dieva Vārdu.
Šodien aicinu jūs palūkoties uz kādu notikumu, kas saistīts ar Sāru, Ābrahāma sievu. Es vēlos jums atklāt vēl vienu ļoti svarīgu ticības principu.

„Bet tas sacīja: “Es atgriezīšos pie tevis pēc gada šinī laikā, un redzi, tavai sievai Sārai būs dēls.” Bet Sāra stāvēja, klausīdamās pie telts durvīm, kas bija aiz viņiem.  Bet Ābrahāms un Sāra bija jau padzīvojuši, gados veci, un Dievs Sārai jau bija pārtraucis tās norises, kas sievām mēdz būt.  Un tad Sāra smējās pie sevis, sacīdama: “Pēc tam kad es esmu sākusi novecot, lai es vēl iedegtos? Un mans kungs jau ir vecs.” Un Tas Kungs sacīja uz Ābrahāmu: “Kāpēc tad Sāra smējās, sacīdama: vai es patiešām vēl dzemdēšu, veca būdama? Vai Tam Kungam kaut kas būtu neiespējams? Noliktā laikā Es atgriezīšos pie tevis nākamā gadā, un Sārai būs dēls.”  “ (1. Mozus, 18:10-14).

Šis stāsts lielā mērā atgādina to, kas šodien notiek ar daudziem no mums. Bieži gadās, ka cilvēks lūdz un lūdzu, un gaida Dieva iejaukšanos, taču nekas neliecina par pārmaiņām, un viņš pieņem to kā Dieva gribu, zaudējot jebkādu vēlēšanos ilgāk gaidīt brīnumu. Visbiežāk viņš neteiks apkārtējiem, ka viņš vairs netic brīnumam, taču iekšēji viņš to apliecina visai skaļi. Tieši tā notika ar Sāru. Sāra neko neteica skaļi, bet sevī smējās, jo iekšēji viņa jau bija izlēmusi, ka brīnums nav iespējams. Viņas smiekli Dievam atklāja, kas notiek Sāras sirdī. Sārai tika uzdots jautājums: „Kāpēc tad Sāra smējās?” Sāra negaidīja tādu notikumu pavērsienu.
Līdzīgi kā Sārai Dievs arī mums šodien uzdod jautājumu, kam jāpievērš visa uzmanība: „Vai Tam Kungam kaut kas būtu neiespējams?” Šis jautājums ir ļoti svarīgs, jo atbilde uz to nosaka, cik lielā mērā mēs varēsim piedzīvot Viņa iejaukšanos savā dzīvē. Šis jautājums liek mums saprast, ka mūsu Dieva atziņas līmenis ietekmē mūsu ticības līmeni.

Ja cilvēks tic, ka Dievam nav nekā neiespējama, tad viņa attieksme pret dzīvi, grūtībām būs atbilstoša, un viņa gara noskaņojums, saskaroties ar grūtām un ilgām problēmām, būs pareizs.

Vai Tam Kungam kaut kas būtu neiespējams? Vai tavā dzīvē ir situācijas, kuras Tas Kungs nespētu izmainīt? Vai tavā ģimenē, kalpošanā, tavā draudzē, tavās attiecībās ir situācijas, kuras Tas Kungs nespēj izmainīt? Vai ir kaut kas, ko Dievs nevar izmainīt? Nav! Tam Kungam nav nekā neiespējama!

Nepadodies! Nepadodies, gaidot par brīnumu! Turpini ticēt tam, ka Dievs izmainīs tavas situācijas un tavu stāvokli. Tas ir laiks, kad ir jāturpina ticēt Dievam, un tas, kas cilvēciski šķita neiespējams, sāks mainīties. Šodien Dievs vēlas, lai tu notici, ka Dievam nav nekā neiespējama.

Neskatoties uz to, ka Sāra smējās, Dievs vienalga apsolīja atgriezties noliktajā laikā, kad Sārai piedzims dēls. Šī sēkla – viņas dēls – bija tas apsolījums, kuru Dievs ļoti sen deva Ābrahāmam. Ir svarīgi nepazaudēt ticību apsolījumam, kuru Dievs ir mums devis, neskatoties uz to, kā veidojas situācija mums visapkārt.

Turpini lūgt, turpini strādāt pie saviem apsolījumiem, turpini sēt tos kā sēklu, turpini tos laistīt ar apliecinājumiem. Turpini gaidīt, ka savā laikā viss, ko Dievs tev ir apsolījis, piepildīsies, un tu varēsi dzemdināt savu apsolījumu, kā tas notika ar Sāru. Atceries, ka Dievam nav nekā neiespējama!
Dieva Vārdā ir teikts:

”Kas cilvēkiem nav iespējams, tas iespējams Dievam.” (Lūkas, 18:27).

Lai Dievs jūs šodien svētī!
Mācītājs Rufuss Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.