Cik svarīga ir pareiza reakcija, kad Dievs mūs atmasko mūsu grēkos

Labdien, draugi!
Es pateicos Dievam par kārtējo iespēju dalīties ar Jums gudrības Vārdā no Dieva.

Šodien es vēlos, lai mēs pārdomājam par to, cik svarīga ir pareiza reakcija, kad Dievs mūs atmasko mūsu grēkos.

Bībele runā par to, ka Dievs mūs izlabo, tāpēc, ka Viņš mīl mūs un vēl mums uzplaukumu. Viņš nepametīs mūs maldamies savos nepareizajos ceļos. Dievs mums uzrādīs mūsu grēkus, izlabos, sodīs un disciplinēs, tos kurus mīl, tieši tāpat kā jebkurš tēvs, kurš audzina savus bērnus.

„Mans dēls, neatmet Tā Kunga tev piešķirto mācību un nesajūti nepatiku par Viņa uzlikto pārmācību, jo, ko Tas Kungs mīl, to Viņš pārmāca, turēdams tomēr labu prātu uz viņu kā tēvs pret dēlu. “ (Sāl.pam. 3:11-12).

Tomēr mēs zinām, ka cilvēki reaģē dažādi uz Visuvarenā Dieva sodu un grēku uzrādīšanu. Dieva Vārds šodien tev – attiecies pret Dieva atmaskošanu tā, lai tu varētu baudīt Viņa Gara vadību un Vārda apgaismību.

„Veltījiet labāk savu uzmanību manai pārmācībai! Redzi, es gribu jums izpaust sava gara centienus un darīt zināmus savus vārdus.Kad es nu saucu un jūs kavējaties uzklausīt mani, kad es izstiepju tagad savu roku un neviens neliekas par to ne zinis, un kad jūs nicināt manus padomus un nebēdājat par manu pārmācību, tad es smiešos par jums, kad jums nelabi klāsies, un zobošos par jums, ja jums pienāks tas, no kā jūs bīstaties, un, kad pār jums nāks kā vētra tas, ko jūs baidāties, un jūsu nelaime jums ies pāri kā negaiss un kad jūs vispār pārņems likstas un bēdas, tad viņi mani sauks, bet es neatbildēšu, viņi cītīgi meklēs mani un neatradīs. Tas tāpēc, ka viņi nonicināja manu mācību un negribēja sajust bijību Tā Kunga priekšā, ka viņi negribēja manu padomu un nonicināja manu pārmācību; tad lai nu viņi bauda no sava ceļa augļiem un lai atēdas paši sava padoma. “ (Sāl. pam. 1: 23-31)

Pareiza reakcija uz Dieva atmaskošanu ir droša pazīme tam, ka mēs mīlam un godājam Dievu. Tā arī ir atslēga veiksmīgai dzīvei un kalpošanai.

Uzplaukums, veselība, drošība un aizsardzība nebūs pieejama tiem, kuri neņems vērā Dieva atmaskošanu.

Lūdzu, pievērsiet uzmanību sekojošām priekšrocībām, kuras dod pareiza attieksme uz Dieva atmaskošanu:

  • Piepildīšanās ar Svēto Garu
  • Atklāsmes un Dieva Vārda saprašana
  • Atbildes uz lūgšanām
  • Paliekoša Dieva klātbūtne, kura izkliedē jebkādas bailes

Vai tu vari teikt, ka pievērs nopietnu uzmanību tām lietām, kurās Dievs tevi atmasko tavā dzīvē? Rūpīgi izskatot savu dzīvi, vai tu atrodi tādas sfēras savā dzīvē, kurās tu vēl joprojām neņem vērā to, ko Dievs tev uzrāda?

Pacenties šodien atrast laiku, lai pārdomātu par tām priekšrocībām, kuras dod pareiza attieksme pret Dieva atmaskošanu, kā rakstīts Sālamana pamācībās 1: 23-31, un ļauj tam motivēt tevi izanalizēt to, kā tu reaģē, kad Dievs uzrāda tev tavus grēkus un palabo tevi.

Atceries, ja tu palaidīsi Dieva Vārdu gar ausīm, tad arī Dievs palaidīs tavas lūgšanas gar ausīm.

Lai Dieva klātbūtne jaušamā veidā tevi pavada visas dienas garumā! Līdz rītam!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.