Staigā gaismā un nedod vietu sātanam! III

Sveicinu jūs, dārgie Dieva bērni, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Es ceru, ka tēma par Jēzus kundzību atvērs Jums acis un palīdzēs ieraudzīt, cik svarīgi ir staigāt paklausībā Tam Kungam visās lietās.Šodien mēs pabeigsim aplūkot šo tēmu.Atgriezīsimies vēlreiz pie Caharijas redzējuma.
„ Un Tas Kungs man ļāva redzēt augsto priesteri Jozuu stāvam Tā Kunga eņģeļa priekšā, un sātans stāvēja viņam līdzās pa labi, lai viņu apsūdzētu.  Un Tā Kunga eņģelis teica sātanam: Tas Kungs lai norāj tevi, sātan! Jā, tiešām, lai liek tev klusēt Tas Kungs, kas izredzējis Jeruzālemi! Vai šis vīrs nav no uguns izrauta apdegusi pagale?  Bet Jozuam bija mugurā netīras drēbes, kad viņš stāvēja eņģeļa priekšā.  Un eņģelis sacīja tiem, kas stāvēja viņa priekšā: novelciet viņam netīrās drēbes! – bet Jozuam tas sacīja: redzi, es atņemu tev tavus grēkus un ietērpju tevi svētku drānās!  Un viņš pavēlēja: uzlieciet viņam galvā tīru cepuri! Un tie uzlika viņam galvā tīru cepuri un uzvilka viņam svētku drēbes, un Tā Kunga eņģelis bija tur klāt.  Un Tā Kunga eņģelis deva šādu svinīgu paskaidrojumu un teica Jozuam:  tā saka Tas Kungs Cebaots: ja tu staigāsi Manus ceļus un Man kalposi ar šķīstu sirdi, tad tu pārvaldīsi Manu namu un uzraudzīsi Manus pagalmus, un Es tev atļaušu brīvi nākt pie Manis kopā ar tiem, kas še stāv Manā priekšā”(Cah.3: 1-7).
Mēs redzējām, ka katru reizi, kad mēs nākam Dieva priekšā, tūlīt arī atnāk sātans, lai stātos mums pretī ar saviem apmelojumiem, jo viņš ir mūsu brāļu apmelotājs. Tāpat mēs arī redzējām, ka Jēzus Kristus stāv Dieva priekšā, lai mūs attaisnotu, tad kad mēs staigājam gaismā un nožēlojam savus grēkus. Augstāk minētajā redzējumā Caharija redzēja, ka tajā brīdī, kad mēs nožēlojam un izsūdzam savus grēkus Dieva priekšā un saņemam Jēzus Kristus asiņu attīrīšanu, tieši tad mums novelk mūsu notraipītās drēbes un Dievs ietērpj mūs svētku drēbēs.Tāpat arī, kad mēs ietērpjamies taisnības drēbēs caur grēku nožēlu un staigāšanu patiesībā, mēs arī saņemam piekļuvi īpašai Dieva varai.Dievs mums saka:
” tā saka Tas Kungs Cebaots: ja tu staigāsi Manus ceļus un Man kalposi ar šķīstu sirdi, tad tu pārvaldīsi Manu namu un uzraudzīsi Manus pagalmus, un Es tev atļaušu brīvi nākt pie Manis kopā ar tiem, kas še stāv Manā priekšā. „ (Cah. 3:7).
Ja mēs staigāsim Dieva ceļus un stāvēsim Viņa sardzē, tad Dievs mums dos varu valdīt, pavēlēt un staigāt starp eņģeļiem. Ja mēs staigāsim Dieva ceļos un pieņemsim Jēzus Kristus kundzību, mēs varēsim efektīvi stāties pretī visiem sātana darbiem mūsu dzīvē un to cilvēku dzīvēs, kas ir mums visapkārt.Sātans nekad nevarēs apstrīdēt to faktu, ka Jēzus ir Kungs. Bet, ja mēs staigājam nešķīstībā Dieva priekšā, tad sātans ar savu darbību, varēs apstrīdēt šīs patiesības realitāti mūsu dzīvēs.Noslēgumā es vēlētos teikt, ka tev ir jāpakļaujas Dievam visās tavas dzīves sfērās, un tas sākas ar grēku nožēlu. Ja tu vēl neesi nožēlojis grēkus un neesi atdevis savas dzīves vadību Jēzum Kristum, tad es tevi lūdzu, lai tu to izdari tieši tagad, neatliekot to. Atļauj Jēzum Kristum kļūt par tavas dzīves Kungu. Ja tu vēl aizvien cīnies ar Dieva gribu kādā no savas dzīves sfērām-nodod savas pozīcijas Dievam un lūdz lai Viņš tev piedod, atdod pilnīgu savas dzīves vadību Jēzum. Un tad Viņa vara un kundzība darbosies caur tevi un izplatīsies, lai tiktu izārdīti visi sātana darbi tavā dzīvē un tavu apkārtējo cilvēku dzīvēs.Lai Dievs bagātīgi jūs svētī!Ar Dievu!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.