Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 3.daļa

Kad ir Svētā Gara klātbūtne, Viņš noteikti Sevi izpaudīs. Un Dievs grib, lai Viņa bērni ne tikai runātu par Svēto Garu, bet ļautu Viņam Sevi izpaust mūsos un caur mums, – gara un spēka izpausmē. Bībelē arī ir teikts: 
 “Bet es drīz nākšu pie jums, kad tas būs Tā Kunga prāts, un gribu redzēt uzpūtušos – ne viņu vārdus, bet viņu spēku. Jo Dieva valstība nav vārdos, bet spēkā.” (1.Korintiešiem 4:19,20)
 Dieva Valstība ir ne tikai Vārdā, bet arī Dieva spēkā. Un Dieva Valstība ir – mūsos. Dievs grib, lai katrs ticīgais, kurā ir Svētais Gars, neapmierinātos tikai ar to, ka zina vārdu par Valstību, bet meklētu arī Dieva spēka izpausmi, jo Dieva Valstībai jāizpaužas arī spēkā. No vienas puses, Dievs runā par to, cik svarīgi ir, lai mums būtu Viņam tīkams raksturs, kuram jābūt par pamatu mūsu dzīvei. No otras puses, Dieva mums saka, ka Dieva Valstība ir ne tikai vārdā, bet arī Dieva spēka izpausmē. Ticība atbrīvo Dieva spēku. Ja tu ļausi, tad Svētais Gars darbosies un izpaudīs caur tevi Dieva spēku. Piemēram, dziedināšana – tā ir Svētā Gara darbība, tā ir Dieva dziedinošā spēka izpausme. Bet, ja mēs tikai runāsim par dziedināšanu, bet nelūgsim par slimajiem, tad mēs neieraudzīsim Dieva spēka izpausmi. Svētā Gara dāvanas – tā ir Dieva gara un spēka izpausme. Pāvils teica: 
“Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību.” (1.Korintiešiem 12:7)
 Dievs grib, lai mēs staigājam Dieva spēkā un svaidījumā. Jēzus teica: “…Kā Tēvs Mani sūtījis, tā Es jūs sūtu.” (Jāņa 20:21)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.