Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 3.daļa

Dievs sniedz mums visu nepieciešamo atbalstu un palīdzību, lai mēs varētu efektīvi funkcionēt šajā pasaulē un lai mēs kļūtu par tādiem cilvēkiem, kādus mūs grib redzēt Dievs. Dievs apbruņo mūs ar visu nepieciešamo, lai mēs varētu piepildīt to aicinājumu, kuru Viņš katram no mums ir dāvājis. Bet to, uz ko mūs Dievs aicina, nevar piepildīt savā spēkā. Mēs bieži vien pagurstam un esam gatavi padoties, bet Dievs nekad nepagurst un nezaudē spēku, jo Viņš ir Visvarens, Viņam nekas nav nepiespējams. Reiz Jēzus Saviem mācekļiem teica: 
“…Patiesi Es jums saku: bagātais grūti ieies Debesu valstībā. Un atkal Es jums saku: vieglāk kamielim iziet caur adatas aci, nekā bagātam ieiet Dieva valstībā.” (Маteja 19:23-24)
 Izdzirdot to, mācekļi jautāja Jēzum: 
“Bet Viņa mācekļi, to dzirdēdami, ļoti izbijās un sacīja: “Kas tad var tikt pestīts?” Un Jēzus tos uzlūkoja un tiem sacīja: “Cilvēkiem tas nav iespējams, bet Dievam visas lietas iespējamas.”” (Маteja 19:25-26)
 Dievam viss ir iespējams, un arī tiem, kas tic Viņam, viss ir iespējams. Bībele arī saka, ka taisnais TICĪBĀ dzīvos. Mums jāsaprot, ka bez ticības pārdabiskajam Dieva nodrošinājumam mēs nevarēsim dzīvot taisnībā un piepildīt to, ko Dievs no katra mums gaida. Dievam ir vajadzīga mana ticība Viņam un Viņa Vārdam. Un kā jau tika teiks iepriekšējās svētrunās, Dievs ir dāvājis mums Aizstāvi (Palīgu) – Svēto Garu. Jēzus, dzīvojot uz zemes, neko nedarīja bez Svētā Gara, Viņš draudzējās ar Svēto Garu un zināja, kā paļauties uz Svēto Garu. Bībelē ir teikts: 
“Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs, jo es noeimu pie Tēva. Un visu, ko jūs lūgsit Manā Vārdā, to Es darīšu, lai Tēvs tiktu pagodināts Dēlā. Ko jūs lūgsit Manā Vārdā, to Es darīšu. Ja jūs mīlat Mani, turiet Manas pavēles. Un Es lūgšu Tēvu, un Viņš dos citu Aizstāvi, lai Tas būtu pie jums mūžīgi, Patiesības Garu, ko pasaule nevar dabūt, tāpēc ka viņa To neredz un To nepazīst; bet jūs To pazīstat, jo Viņš pastāvīgi ir pie jums un mājo jūsos. Es jūs neatstāšu bāreņus, bet nākšu pie jums.” (Jāņa 14:12-18)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.