Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 3.daļa

Saskaņā ar šo Rakstu vietu, – ja tu ticēsi Dievam, tad varēsi darīt tos darbus, kurus darīja Jēzus, un pat lielākus. Un Dievs to vēlas, jo Viņš grib, lai mēs veicam varoņdarbus Viņa labad. Jēzus, dzīvojot uz zemes, darīja darbus, kas pagodināja Dievu. Un šodien Dievs arī no mums gaida, ka mēs darīsim darbus, kas pagodina Viņu. Dievs vēlas, lai mūsu dzīve pagodinātu Viņu. Jāņa evaņģēlijā ir teikts: 
 “Un Es lūgšu Tēvu, un Viņš dos citu Aizstāvi, lai Tas būtu pie jums mūžīgi.” (Jāņa 14:16)
 
“Tomēr Es jums saku patiesību: tas jums par labu, ka Es aizeimu. Jo, ja Es neaizietu, Aizstāvis nenāktu pie jums. Bet aizgājis Es to sūtīšu pie jums.” (Jāņa 16:7)
 Runājot par to, ka Tēvs dos mums CITU Aizstāvi, Jēzus runāja par to, ka nāks kāds, kurš būs tāds pats kā Viņš un pie kura vienmēr varēs vērsties pēc palīdzības. Cits Aizstāvis – Svētais Gars – ir Tēva sūtīts, lai mēs varētu darīt Jēzus darbus. Un Dievs saka, ka Svētais Gars būs kopā ar mums mūžīgi. Lai mēs varētu darīt Jēzus darbus, mums ir jāuzceļ un pastāvīgi jāattīsta sadraudzība ar Svēto Garu. Svētais Gars ir dots mums tāpēc, lai palīdzētu, mierinātu, mācītu, apbruņotu varoņdarbiem. Jēzus Kristus veica ļoti daudz varoņdarbu Debesu Tēva labad, jo Svētais Gars bija kopā ar Viņu. Apustuļu darbu grāmatā ir rakstīts: 
 “Ka Dievs ar Svēto Garu un spēku svaidījis nacarieti Jēzu, kas gājis apkārt, labu darīdams un dziedinādams visus velna nomāktos, jo Dievs bija ar Viņu.” (Apustuļu darbi 10:38)
 Bez Svētā Gara svaidījuma Jēzus Kristus neko darīt nevarēja. Un tas nozīmē, ka arī mēs – Dieva bērni – neko nevarēsim izdarīt Dieva labā, ja nebūsim svaidīti ar Svēto Garu. Saprotot to, mums jādara viss nepieciešamais, lai staigātu Svētā Gara svaidījumā. Citādi mēs ļoti drīz vien piekusīsim un padosimies.Mācītājs Rufus atgādināja, ka ir trīs Svētā Gara darbības līmeņi jeb dimensijas:
  • Svētais Gars ar mums;
  • Svētais Gars mūsos;
  • Svētais Gars pār mums.
Kad Svētais Gars nonāk pār mums, līdz ar to pār mums nāk arī Dieva spēks, kas apbruņo mūs mūsu funkciju veikšanai. Kad pār mums nāk Svētais Gars, – tas nozīmē, ka pār mums nāk Dieva spēks. Svētais Gars arī mājo mūsos un māca mūs. Svētais Gars ir dāvājis mums Savu valodu – lai mēs varētu komunicēt ar Dievu. Un lūgšana citās mēlēs – tās ir durvis, kas ved uz pārdabisko līmeni. Apustulis Pāvils teica: 
“Un mana runa un mana sludināšana nenotika pārliecinošos gudrības vārdos, bet gara un spēka izpausmē. (1.Korintiešiem 2:4).

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.