Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 5.daļa

Lai aktivizētu vai liktu darboties tam, ko Dievs mums saka, nepieciešams zināt un sekot Dieva vārda principiem. Bībele ir Dieva principu grāmata, šie principi pierakstīti mūsu labad un mums par palīdzību. Neviens cilvēks nevarēs virzīties Svētajā Garā un Viņa dāvanās, ja nepiepildīsies un nesekos Dieva Vārdam. Dieva Vārds ir atslēga Svētā Gara dāvanu aktivizēšanai.Mācītājs Rufus dalījās ar to patiesību, kura mums jāzina, lai mēs dzirdētu, ko saka Svētais Gars.

1. Svētais Gars grib runāt uz mums katru dienu un katru mirkli. Jāņa evaņģēlijā ir teikts:

 “Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas, jūs vadīs visā patiesībā; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs, un darīs jums zināmas nākamās lietas. Tas Mani cels godā, jo Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu. Viss, kas Tēvam pieder, pieder Man; tāpēc Es jums sacīju, ka Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu.” (Jāņa 16:13-15)
 Mācītājs Rufus ieteica pārvērst šo Rakstu vietu ikdienas lūgšanā, pateikties Svētajam Garam par to, ka Viņš dzīvo mūsos, par Svētā Gara kalpošanu, par to, ka Svētais Gars vada mūs visā patiesībā, māca un atgādina to, kas aizmirsts. Tam visam ir jāmudina mūs meklēt un alkt pēc tā, ko Dievs Savā Vārdā saka par Svēto Garu un Viņa misiju. 

2. Man jāgrib dzirdēt to, ko Dievs vēlas man teikt. Marka evaņģēlijā ir teikts:

““Ja kam ausis ir dzirdēt, tas lai dzird.” Un Viņš tiem sacīja: “Ievērojiet, ko jūs dzirdat. Ar kādu mēru jūs mērojat, mēros jums un pieliks jums vēl klāt. Jo, kam ir, tam dos; un, kam nav, tam atņems arī to, kas tam ir.” (Marka 4:23-25)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.