Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 5.daļa

Bībelē ir teikts par Dāvidu, ka viņš bija cilvēks pēc Dieva sirds. Iemesls tādai Dieva labvēlībai bija viņa slāpes pēc Dieva un viņa spēja saņemt atklāsmes no Dieva. Tie bija tādi Dieva noslēpumi un tādas atklāsmes, par ko Dievs neteica nevienam no cilvēkiem, bet tikai Dāvidam. Dāvids spēja dzirdēt Dieva balsi, pateicoties savām tuvajām attiecībām ar Dievu. Dāvids bija jūtīgs uz Svētā Gara balsi, tāpēc ka viņš attīstīja sevī šo prasmi dzirdēt un prasmi gaidīt Dieva priekšā.Dievs ir devis Saviem bērniem visu nepieciešamo, lai viņi paveiktu varoņdarbus Viņa labad un paplašinātu Dieva Valstību uz šīs zemes. Lai Dievs mums palīdz būt modriem savā garā un būt jūtīgiem uz Viņa balsi. Lai Dievs mums palīdz dzirdēt ne tikai Viņa patiesību, bet arī praktizēt šo patiesību savā dzīvē. Lai Svētais Gars atklājas mums vēl vairāk, mācot mums Dieva patiesību un atnesot Savas atklāsmes mūsu dzīvē. Lai Dievs mums palīdz ieraudzīt to, ko Viņš dara katru dienu, vēl līdz tam brīdim, kad tas notiks fiziskajā līmenī. Lai Dievs mums katram palīdz attīstīt sevī prasmi būt mierā Viņa priekšā un prasmi gaidīt, kad Viņš sāks runāt. Bet Dievs Savā Vārdā saka: 
Bet tā ir, kā rakstīts: ko acs nav redzējusi un auss nav dzirdējusi un kas neviena cilvēka sirdī nav nācis, to Dievs ir sagatavojis tiem, kas Viņu mīl. Mums Dievs to ir atklājis ar Savu Garu, jo Gars izdibina visas lietas, arī Dieva dziļumus.” (1.Korintiešiem 2:9-10)
 Lai Dievs mums palīdz būt par tiem, kuri prot atpazīt un dzirdēt to, ko saka Dievs, pieņemt atklāsmes no Svētā Gara. Lai Dievs dēsta mūsu sirdīs Savas idejas un Savus plānus. Un lai katrs mūsu lēmums balstās uz Dieva padomu – uz to, ko Dievs runā mūsu iekšienē. Tad mēs pastāvīgi varēsim dzīvot pārdabiskajā līmenī un redzēt varenos Dieva darbus, kurus Viņš darīs caur mums – Saviem bērniem.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.