Nekad neļaujiet nekam un nevienam traucēt jums kalpot

Labdien draugi! Šodien Dievs man ielika sirdī vārdu, ar kuru es vēlos padalīties ar jums. Īsumā šis vārds skan tā: izkļūsti ārā no sava cietuma caur kalpošanu. Ir daudz piemēru par to, kā cilvēki ir izmainījuši savu dzīves statusu caur patiesu kalpošanu Dievam un cilvēkiem. Piemēram Jāzepa, Ābrahāma mazmazdēla, dzīvesstāsts ir spilgta ilustrācija šai patiesībai. 
„Un Jāzepa kungs paņēma to un iemeta cietumā, vietā, kur ķēniņa apcietinātie tika apsargāti, un nu viņš atradās tur, cietumā. Bet Tas Kungs bija ar Jāzepu un tam parādīja žēlastību, un tas ieguva labvēlību cietuma priekšnieka acīs. Un cietuma priekšnieks uzticēja Jāzepam visus apcietinātos, kas bija cietumā, un visu, kas tur bija darāms, to viņš darīja. Un cietuma priekšnieks pats nerūpējās ne par vienu lietu, ko tas bija nodevis viņa rokā, tāpēc ka Tas Kungs bija ar viņu, un visam, ko vien viņš darīja, Tas Kungs lika labi izdoties” (1 Moz. 39: 20-23).
 Šī Rakstu vieta apraksta to, kā Jāzepu netaisni iemeta cietumā. Nākamajā nodaļā tiek aprakstīta Jāzepa reakcija uz šo netaisnību. Kā tad Jāzeps reaģēja? Viņš turpināja kalpot savam Dievam, kalpojot cilvēkiem. Jāzeps atteicās koncentrēt savu uzmanību uz to, cik briesmīgi cilvēki izturējās pret viņu, vai arī cik dzīve bija netaisna pret viņu. Tā vietā, Jāzeps sakoncentrēja savu uzmanību uz to, lai virzītos uz priekšu, kalpojot cilvēkiem ar savu garīgo dāvanu. 
„Tad faraons apskaitās uz saviem divi galma vīriem, galveno dzērienu devēju un galveno maizes cepēju. Un viņš novietoja tos apcietinājumā sardzes namā, cietumā, kur arī Jāzeps atradās apcietinājumā. Un sardzes virsnieks tiem pielika Jāzepu, lai Jāzeps tiem kalpotu. Un tie labu laiku bija cietumā. “ (1 Moz. 40: 2-4).
 Dārgais draugs, neatkarīgi no tā, cik briesmīgi cilvēki ir izturējušies pret tevi, ja tu vēlies dzīvē virzīties uz priekšu, tev ir jāzina kā sakoncentrēt savu uzmanību uz pareizām lietām un ieņemt pareizu dzīves pozīciju. Neskatoties uz visām dzīves nebūšanām, ja tu vēl aizvien vari koncentrēties uz to, lai izmantotu savas dāvanas un talantus, ja tu vari turpināt kalpot cilvēkiem, tad ļoti drīz tavs statuss izmainīsies. Tā notika ar Jāzepu. Tādā mērā, kā viņš kalpoja diviem faraona sulaiņiem, un nevis koncentrēja savu uzmanību uz citu cilvēku pārkāpumiem, durvis uz troni, ko Dievs viņam bija sagatavojis, drīzumā pavērās. Faraons sūtīja pēc Jāzepa un izveda viņu no cietuma. 
„Tad galvenais dzērienu devējs bilda faraonam, sacīdams: “Šodien man jāpiemin mans grēks. Faraons reiz bija apskaities uz saviem kalpiem, un viņš iemeta mani cietumā sardzes virsnieka namā, mani un galveno maizes cepēju. Un mēs vienā naktī redzējām sapņus: es un viņš, mēs sapņojām, un ikvienam sapnim bija savs saturs. Un tur kopā ar mums bija ebreju jauneklis, sardzes priekšnieka kalps, tam mēs visu izstāstījām, un viņš mums izskaidroja mūsu sapņus, ko bijām sapņojuši, pateikdams katram viņa sapņa nozīmi. Un, kā viņš tos bija izskaidrojis, tā arī notika: mani iecēla manā amatā, bet viņu pakāra.” Un faraons lika ataicināt Jāzepu un lika tam steigšus atstāt cietumu. Un tas noskuvās, apmainīja savas drēbes un nāca pie faraona. “ (1 Moz. 41: 9-14).
 
  • Vai jūs šobrīd atrodaties bedrē, dēļ tā ko citi jums ir nodarījuši?
  • Vai jūsu ērto un veiksmīgo dzīvi ir sagrāvis cilvēku ļaunums vai dažādu stihiju posts?
  • Vai jūs domājat, ka dzīve ir netaisna pret jums?
  • Vai jūs ar visiem spēkiem cenšaties savilkt galus kopā, neskatoties uz jūsu centīgo darbu un lielo piepūli?
 Pārstājiet sūdzēties! Pārstājiet veltīgi šķiest savu laiku, plānojot, kaļot atriebības plānus! Pārstājiet spēlēt sevis žēlošanas spēli! Pārstājiet spēlēt vainīgā meklēšanas spēli! Virzieties uz priekšu dzīvē. Koncentrējieties uz to, kā jūs varat attīstīt un pilnveidot savas dāvanas un talantus, kurus Dievs jums dāvājis. Kalpojiet cilvēkiem, kurus Dievs sūta jūsu dzīvē. Koncentrējieties uz to, kā jūs varētu izpatikt Dievam, mīlot un kalpojot citiem cilvēkiem, kā arī piepildot vajadzības sev apkārt. Pirms jūs par to uzzināsiet, jūs jau pārvērtīsiet visus ļaunos plānus pret jums par iespējām. Bībele saka „Svētīgāk ir dot nekā ņemt”. (Apust. darbi 20: 35). Jēzus teica, ka ceļš uz varenību iet caur kalpošanu. 
„Bet pie jums tā nebūs būt; bet, kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu sulainis. Un, ja kas jūsu starpā grib būt pirmais, tas lai ir jūsu kalps .” (Mat. 20: 26-27).
 Ceļš uz jūsu troni iet caur kalpošanu, tāpēc mācieties kāpt pa veiksmes kāpnēm, caur centīgu kalpošanu.Kalpošana ir kāpnes, kuras aizvedīs uz to augsto vietu, kuru Dievs ir paredzējis jūsu dzīvei. Dieva Vārds šodien jums ir sekojošs: nekad neļaujiet nekam un nevienam traucēt jums kalpot. Atcerieties, ka tad kad jūs kalpojiet vai dodiet, jūs patiesībā vairāk labuma sagādājiet sev, nekā tiem cilvēkiem, kuriem kalpojiet. Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.