Dievs grib, lai jūs ne tikai iepazīstat Viņa gribu, bet arī pieaugat Dieva, kā Personības, atziņā

Sveicu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus!Mēs runājām par to, ka Dievs grib, lai mēs iepazīstam Viņa gribu un it visā rīkojamies Dieva cienīgi.Iztirzājot Pāvila lūgšanu par saviem mācekļiem, kas aprakstīta Vēstulē Kolosiešiem, mēs ieraudzījām, ka tam, lai mēs būtu efektīvi savā dzīvē, mums ir nepieciešams izpildīt divus noteikumus: iepazīt Dieva gribu un rīkoties atbilstoši šai gribai.Turpinājumā, Pāvils lūdz par to, lai viņa mācekļi dzīvotu,
„… pieaugot Dieva atziņā. Bet Viņš Savā godības varenībā jūs bagātīgi apveltīs ar spēku būt izturīgiem un pacietīgiem, un jūs ar prieku pateiksities Tēvam, kas jūs darījis cienīgus dabūt savu tiesu pie svētajo mantojuma gaismā.”(Kolosiešiem 1:10-12).
 Dievs grib, lai jūs ne tikai iepazīstat Viņa gribu, bet arī pieaugat Dieva, kā Personības, atziņā. Tas ir ļoti svarīgi, jo no tā ir atkarīgs tas, cik spēcīgi, stipri un izturīgi jūs būsiet šai dzīvē. No tā ir atkarīgs, vai jums būs pozitīva attieksme pret dzīvi vai arī nē.Mūsu spēks, stiprums un pozitīva attieksme pret dzīvi ir redzama tajā, ka mēs vienmēr jūtam prieku, – pat tad, kad nokļūstam dažādās problēmās un pārbaudījumos. Mūsu spēks, stiprums un pozitīvā attieksme pret dzīvi atklājas arī tajā, ka mēs esam spējīgi pateikties Dievam par visu, dzīvot pacietībā, lēnprātībā un priekā.Pateikties Dievam un Tēvam par visu un pieņemt jebkādus pārbaudījumus – tas ne visiem ir pa spēkam. Pozitīva attieksme pret dzīvi pa spēkam tikai tiem cilvēkiem, kuri pieaug Dieva atziņā un, attiecīgi, stiprinās spēkā „Viņa godības varenībā”. 
„Bet Viņš Savā godības varenībā jūs bagātīgi apveltīs ar spēku būt izturīgiem un pacietīgiem, un jūs ar prieku pateiksities Tēvam, kas jūs darījis cienīgus dabūt savu tiesu pie svētajo mantojuma gaismā. Viņš mūs ir izrāvis no tumsības varas un pārcēlis Sava mīļā Dēla valstībā.”(Kolosiešiem 1:11-13).
 Pozitīva attieksme pret dzīvi ir iespējama tiem, kuri pateicoties ikdienas sadraudzībai ar Dievu, ir iemācījušies redzēt to, ka Dievs viņus jau ir atbrīvojis no tumsības varas un iecēlis Jēzus Kristus Valstībā, kur viņiem ir bagāts mantojums no Dieva. Tādi cilvēki redz iespējas tur, kur citi redz tikai problēmas. Šie cilvēki ir spējīgi skatīties uz notiekošo ar ticības acīm, tālab viņi zina, ka itin viss dzīvē (pat sāpes, bēdas, nodevība, zaudējumi, apmelojumi) nāk viņiem par labu. Lūk, kāpēc viņi var pateikties Dievam par visu un priecāties tobrīd, kad viņi ir dažādās kārdināšanās. 
„Turiet, mani brāļi, to par lielu prieku, ka jūs krītat dažādās kārdināšanās, zinādami, ka jūsu ticības pārbaudīšana rada izturību. Bet izturība lai parādās darbā līdz galam, ka jūs būtu pilnīgi caurcaurim un jums nebūtu nekāda trūkuma.”(Jēkaba 1:2-4).
 Dieva atziņa un Viņa gribas izzināšana dara cilvēku par spēcīgu personību, kuru dzīves apstākļi nevar salauzt. Tieši jūs varat kļūt par tādiem cilvēkiem, ja vien jūs pieaugsiet Dieva atziņā, izzināsiet it visā Viņa gribu un rīkosieties saskaņā ar šo gribu.Sarunu par šo tēmu turpināsim rīt!Lai jums svētīta šī diena!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.