Kas ir aicinājums? Kā atklāt savu aicinājumu?

Šajā brīnišķīgajā dienā, lai vairojās jūsu dzīvē miers un žēlastība no mūsu Kunga, Jēzus Kristus!Es lūdzu par jums, lai Dieva vārds piesātina un nostiprina jūsu garu, dvēseli un miesu.Cilvēki bieži uzdod jautājumus par to, kā atklāt savu aicinājumu. Viņi jautā: „Kas ir aicinājums? Kā atklāt savu aicinājumu? Kā ieiet savā aicinājumā? Kā attīstīties savā aicinājumā?” Ņemot vērā, ka jautājums par aicinājumu ir svarīgs, Dievs pamudināja mani apgaismot plašāku auditoriju par šo tēmu.Savas dzīves aicinājuma un uzdevuma izzināšana – ir process, kas sastāv no liela daudzuma mazām detaļām. Bieži, cilvēki cenšas atklāt savu aicinājumu, bet tajā pašā laikā, viņi neņem vērā šīs mazās detaļas, no kurām sastāv viss process. Daudzi cilvēki šodien ir nelaimīgi, jo viņiem nav redzējums par savu dzīvi, vai arī viņiem nav sapratne, kā piepildīt šo redzējumu. Tāpēc, mēs centīsimies ar to visu tikt skaidrībā.Pirmais, kas mums būtu jāzina, ir tas, – ka esam dzimuši, lai risinātu noteiktu uzdevumu. Bībele runā par to, ka mūsu dzīvei ir noteikts mērķis un nozīme. Jūs neesat nejaušība! Jūs piedzimāt uz šīs zemes, ne dēļ tā, lai vienkārši aizņemtu kādu vietu un elpotu gaisu. Jums ir misija, kuru ir nepieciešams piepildīt un ir ceļš, pa kuru ir jānoiet. Jūs esat radīti tam, lai izrādītu rūpes un esat glābti, lai kalpotu. Par to tiek runāts daudzās Bībeles rakstu vietās. Konkrētāk, mēs runāsim par to, ko Pāvils ir uzrakstījis vēstulē Efeziešiem 2: 10: 
„Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu”.
 Šajā īsajā Rakstu fragmentā ir apslēpta ļoti dziļa patiesība. Ja, šo pantu izskatītu kontekstā, tad mēs ieraudzītu, ka Pāvils runā par to, ka mēs esam glābušies, ne caur mūsu darbiem, bet caur mūsu ticību uz Dieva darbiem. Mēs ticībā pieņemam to, ko Dievs jau ir Jēzū Kristū izdarījis priekš mums. Tomēr, Svētais Gars apgalvo, ka pēc glābšanas mums ir jādara arī darbi. Citiem vārdiem sakot, mēs esam glābti ne no darbiem, bet esam glābti, lai darītu darbus
“Jo mēs esam Viņa darbs…” (Efeziešiem 2: 10).
 Mēs – esam Viņa darbs…Mēs šajā dzīvē neuzradāmies nejauši, mēs esam saprātīgā Radītāja darbs. Mūsu dzīves avots ir Dievā. Grieķu vārds «poiema», kas ir iztulkots, kā „darbs”, ir sakne vārdam „poēma” un tas mums liecina par kompozīciju. Šis vārds tiek izmantots, lai aprakstītu jebkuru pabeigtu mākslas darbu, – statuju vai dziesmu, dzejoli vai gleznojumu.Šis pants akcentē to faktu, ka mēs esam Varenā Dieva veidojums un šedevrs. Viņš – ir mūsu dzīves Projektētājs, bet mēs esam Viņa meistardarba produkts. 
„Atzīstiet, ka Tas Kungs ir Dievs, Viņš mūs ir darījis – un ne mēs paši – par Savu tautu un par Savas ganības avīm” (Psalms 100: 3).
 Mēs – esam Viņa darbs un Viņš mūs ir radījis pēc Sava tēla un līdzības. Dievs ir radījis katru cilvēku neatkārtojamu un oriģinālu, tāpēc, katrs no mums ir vērtīga un cienījama personība.Dievs nav nekārtības un nejaušību autors, Viņš ir dzīves Autors, tāpēc jūsu dzīvē – no ieņemšanas brīža līdz pat pēdējai dienai – viss jau ir Dieva ieplānots. 
„Jo Tu radīji manas īkstis, Tu mani veidoji un piešķīri man ķermeni manas mātes miesās. Es Tev pateicos, ka es esmu tik brīnišķi radīts, brīnišķi ir Tavi darbi, mana dvēsele to labi zina. Manas būtnes veidojums Tev nebija apslēpts, kad es slepenībā tapu radīts, zemes dziļumos veidots.Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas.Cik dārgas man ir Tavas domas, ak, Dievs, un cik liels ir to daudzums!” (Psalms 139: 13-17).
 Dievs, Kurš jūs ir radījis, ir jau noteicis mūsu dzīves dienu skaitu uz zemes un to, ar ko mēs nodarbosimies. Tikai Dievs zina, kā mēs esam radīti un kā mums ir jāfunkcionē. Dievs mūs ir radījis saskaņā ar Saviem nodomiem mūsu dzīvei. 
„Jo Es zinu, kādas Man domas par jums, saka Tas Kungs, miera un glābšanas domas un ne ļaunuma un ciešanu domas, ka Es jums beigās došu to, ko jūs cerat.” (Jeremijas 29:11).
 Padomā šodien par šo Rakstu vietu un saproti, aptver, ka Dievam ir labi nodomi priekš tevis. Dievs tev ir sagatavojis brīnišķīgu nākotni!Līdz rītdienai!Lai jums bagātīgas svētības no Tā Kunga!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.