Esiet drosmīgi savu dāvanu izmantošanā un pielietošanā

Labdien, dārgie draugi! Es pateicos Dievam par kārtējo iespēju dalīties ar jums Dieva gudrībā. Šodien es vēlētos turpināt runāt par mācību, ko mēs iegūstam no Jāzepa dzīves. Galvenā doma šīsdienas vārdā ir tāda:esiet drosmīgi savu dāvanu izmantošanā un pielietošanā.
„Un Ēģiptes ķēniņa galvenais dzērienu devējs un galvenais maizes cepējs, kas bija tagad apcietināti cietumā, abi sapņoja vienā naktī katrs savu sapni ar savu nozīmi. Un no rīta Jāzeps nāca tos apraudzīt un ievēroja, ka tie bija īgni. Un viņš prasīja abiem galma vīriem, kas ar viņu bija kopā cietumā, viņa pavēlnieka namā, sacīdams: “Kāpēc šodien jūsu sejas ir īgnas?” Un tie tam atbildēja: “Mēs redzējām sapni, bet nav neviena, kas to izskaidrotu.” Tad Jāzeps sacīja viņiem: “Vai Dievam nepiederas izskaidrot? Pastāstiet taču man.”  (1.Moz. 40: 5-8).
Augstāk minētajā Rakstu vietā mēs redzam, kā Jāzeps, tikko kā iemests cietumā, drosmīgi izmanto savu dāvanu, lai tulkotu sapņus. Viņš spēra drosmīgu soli, jautādams lai šie cilvēki izstāsta viņam savus sapņus, jo viņš bija pārliecināts, ka Dievs viņam dos sapņu izskaidrojumu. Un ziniet ko? Dievs tieši to arī izdarīja, Viņš deva Jāzepam sapņu izskaidrojumu. Tas ir piemērs tam, kādus Dievs mūs vēlās redzēt, kad runa ir par mūsu garīgo dāvanu izmantošanu.Mums ir jābūt drosmīgiem un jāuzticas Dievam, ka Viņš ir spējīgs nodot dzīvību citiem cilvēkiem caur mums, tad kad mēs kalpojam viņiem ar savām garīgajām dāvanām.Ticiet tam, ka Dievs dziedinās citus caur jums, tāpēc esiet drosmīgi un sāciet lūgt par slimajiem. Ticiet, ka Dievs dos jums pravietisku vārdu, mierinājuma vai uzmundrinājuma vārdu cilvēkam, kurš atrodas izmisumā un bailēs loans-cash.net. Droši veriet vaļā savu muti un ļaujiet Dievam to piepildīt!
„Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs, kas tevi izvedis no Ēģiptes zemes. Atplet savu muti, lai Es to piepildu! „ (Ps. 81: 11).
Bībele visus aicina atmodināt Dieva dāvanas, kuras ir apslēptas katrā no mums.
„Aiz šā iemesla es atgādinu tev atdzīvināt Dieva žēlastības dāvanu, kas dota tev ar manu roku uzlikšanu. Jo Dievs nav mums devis bailības garu, bet spēka, mīlestības un savaldības garu. “ (2 Tim.1: 6-7).
Tas prasīs no mums dažus ticības elementus. Visupirms, mums jānotic, ka mūsos atrodas Dieva dāvanas. Otrkārt, mums jābūt drosmīgiem un drošsirdīgiem, lai pievienotu dažas darbības mūsu ticībai, neskatoties uz visām mūsu bailēm. Tas nav noslēpums, ka ticība bez darbiem ir mirusi ticība.Draugi, Dieva Vārds šodienai mums ir tāds: esiet drosmīgi Dieva dāvanu izmantošanā un pielietošanā, kuras ir mūsos, bet kuras šobrīd netiek izmantotas.
  1. Sāciet droši kādam tulkot sapņus!
  2. Sāciet droši pasniegt un vadīt Bībeles izpētes grupu!
  3. Droši sāciet ticības klīniku un kalpojiet slimajiem!
  4. Droši sāciet uzmundrināšanas un iedvesmošanas kalpošanu, pasludinot to pravietisko vārdu no Dieva tiem cilvēkiem, kuriem tas ir jādzird!
  5. Pacelieties jaunā dzīves līmenī, svētījot citus caur savu dāvanu izmantošanu, kuras Dievs Jums ir dāvājis.
Atcerieties, drosme nav baiļu neesamība, bet spēja droši iet uz priekšu, neskatoties uz bailēm.Lai svaigs drosmes gars nāk pār jums no šīs dienas un paliek vienmēr pār jums Jēzus Vārdā!Līdz rītam! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

  • Lūgšana ne tikai mums palīdz ieiet Dieva klātbūtnē, tā arī ir avots Dievišķām atklāsmēm III

    Mēs runājam par lūgšanu, kā par atklāsmes avotu un vadību dzīvē. Vakar, mēs ieraudzījām, ka Jēzus caur lūgšanu un sadraudzību ar Dievu, zināja, kas un kā Viņam jādara vai jārunā. Lūk, ko Jēzus teica:“Tad Jēzus turpināja: “Patiesi, patiesi Es jums saku: Dēls no Sevis neko nevar darīt, ja Viņš neredz Tēvu to darām. Jo, ko Tas dara, to arī Dēls dara tāpat”(Jāņa ev. 5:19).Pēc sapulču ( konferenču) novadīšanas templī, Jēzus pavadīja naktis Eļļas kalnā. Nav šaubu, ka Viņš tur satikās un bija sadraudzība ar Tēvu, bet no rīta nesa svaigu Vārdu tautai, kura nāca ar slāpēm, lai dzirdētu šo Vārdu.
  • Jūs bijāt radīti, izpirkti un atdzemdināti! Jūs esat dzimuši divreiz!

    Mēs esam ne tikai Dieva radījumi, bet tagad mēs esam no jauna radīti Kristū Jēzū! Runa iet par to iespēju, kura tagad ir pieejama grēcīgiem cilvēkiem, pateicoties Kristus ienākšanai šajā pasaulē. Tieši par to ir teikts vēstulē Efeziešiem:„Arī jūs bijāt miruši savos pārkāpumos un grēkos, kuros reiz dzīvojāt, pakļauti šīs pasaules varas nesējam, gaisa valsts valdniekam, garam, kas vēl tagad darbojas nepaklausības bērnos. Kopā ar tiem arī mēs visi reiz dzīvojām savas miesas kārībās, ļaudamies miesas un miesas prāta iegribām, pēc savas dabas būdami Dieva dusmības bērni kā visi pārējie. Bet Dievs, bagāts būdams žēlastībā, Savā lielajā mīlestībā, ar ko Viņš mūs ir mīlējis, arī mūs, kas savos pārkāpumos bijām miruši, darījis dzīvus līdz ar Kristu: žēlastībā jūs esat izglābti! Viņš iekš Kristus Jēzus un līdz ar Viņu mūs ir uzmodinājis un paaugstinājis debesīs, lai nākamajos laikmetos Kristū Jēzū mums parādītu Savas žēlastības un laipnības pāri plūstošo bagātību. Jo no žēlastības jūs esat pestīti ticībā, un tas nav no jums, tā ir Dieva dāvana. Ne ar darbiem, lai neviens nelielītos. Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu. ” (Ef.2: 1-10).
  • Ticība – tā nav cīņa par Dieva apsolījumiem bez attiecībām ar Viņu

    Ar skaļo gavilēšanu nepaklausīgie izraēlieši tikai pasliktināja savu problēmu. Tas veicināja to, ka viņu ienaidnieki mobilizēja visus savus spēkus cīņai pret israēliešiem. Ticība – tās nav emocijas.Ticība – tā ir paklausība Dieva balsij un vārdam.Ticība – tā ir rīcība, kas balstīta uz paklausību un Dieva pavēlēm.Ticība – tā ir pozitīva atsaucība uz Dieva norādījumiem.Ticība – tā ir staigāšana vienā komandā ar Dievu.
  • Cienīgs mērķis dzīvei

    Šodien es vēlētos uzsākt sarunu par tēmu: „Cienīgs mērķis dzīvei”.Katram cilvēkam ir mērķis, un nav svarīgi, runā cilvēks par to vai arī nē. Cilvēku kaut kas virza uz to, lai viņš kaut ko darītu. Bet, ja runājam par mērķi, tad ir svarīgi zināt, ka ir CIENĪGS un NECIENĪGS mērķis. Pāvilam bija cienīgs mērķis, un viņš pastāvīgi par to runā:
  • Nepareiza motivācija

    Ir cilvēki, kuri domā, ka dievbijība – tā ir peļņas gūšana. Pāvils tādus cilvēkus dēvē par – prātā sajukušiem cilvēkiem .Pārbaudi savu sirdi. Pārbaudi, kas dzīvē virza tevi. Un atceries, ka materiālisms aizved cilvēku no Dieva.Nākamā nepareizā motivācija, kura virza daudzus cilvēkus – tā ir:
  • Tava attieksme ietekmē tavu virzību uz priekšu

    Cilvēka spriedumi, cilvēka ticība, cilvēka pārliecība ietekmē viņa attieksmi un šī attieksme ietekmē viņa virzību uz priekšu.Cilvēks nevairoja savu talantu tāpēc, ka viņam bija nepareiza attieksme. Šim cilvēkam bija nepareiza attieksme pret savu talantu tāpēc, ka viņam bija nepareiza pārliecība. Šis cilvēks noticēja meliem. Meli, kuriem ir noticējuši daudzi cilvēki, ir kļuvuši par šķērsli viņu pašattīstībai un virzībai uz priekšu. Ja, es noticēšu meliem par to, ka mani nemīl, tad es nepieņemšu nevienu mīlestības soli no cilvēku puses.