Viss, kas vajadzīgs, tā ir mūsu gatavība samaksāt cenu par to, lai Dievs būtu ar mums

Dārgie draugi! Šodien mēs turpināsim izpētīt Jāzepa dzīvi. Mācība no viņa dzīves, pie kuras mēs šodien pakavēsimies ir sekojoša: Jūs varat uzplaukt jebkuros apstākļos. Viss, kas vajadzīgs, tā ir mūsu gatavība samaksāt cenu par to, lai Dievs būtu ar mums. Neatkarīgi no tā, ko jūs darat, neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu dzīves statuss, un neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu dzīves apstākļi, ja jums būs pieejama Dieva klātbūtne, tad jūs būsiet veiksmīgs cilvēks. Jāzeps bija verdzībā, viņu pārdeva prom uz svešu zemi viņa paša brāļi, taču tas nespēja apturēt viņa uzplaukumu.Kas tad īsti nosaka mūsu veiksmi? Tā ir Dieva klātbūtne ar mums! Varbūt ka ceļš uz to nebūs viegls. Ceļojums uz uzplaukumu un veiksmi, var būt garāks nekā jūs domājat, bet ja Dievs būs ar mums, tad ceļš būs apvīts ar Dieva labestību un labvēlību.Visās savās nelaimēs Jāzeps bija gatavs maksāt jebkuru cenu, lai tikai viņam būtu pieejama Dieva klātbūtne. Ko tad tādu īpašu darīja Jāzeps? Viņš palika godīgs un glabāja sevi šķīstumā (nevainībā), viņš nodemonstrēja savu mīlestību uz Dievu caur pastāvīgu paklausību Viņam un viņš staigāja Dieva ceļus savā nelaimju zemē. 
„Bet Jāzeps tika novests uz Ēģipti, un ēģiptietis Potifars, faraona galma vīrs, sardzes priekšnieks, to nopirka no ismaēliešiem, kas viņu turp bija noveduši. Bet Tas Kungs bija ar Jāzepu un visam, ko vien tas darīja, lika labi izdoties. Un viņš piemājoja sava kunga, ēģiptieša, namā.  Kad viņa īpašnieks redzēja, ka Tas Kungs bija ar viņu un ka visam, ko vien tas darīja, Tas Kungs lika viņa rokās labi izdoties, tad Jāzeps atrada labvēlību viņa acīs, viņam kalpodams, un viņš to iecēla par sava nama pārvaldnieku un ielika visu, kas tam bija, viņa rokās. “(1.Moz. 39:1-4).
 
„Un Jāzepa kungs paņēma to un iemeta cietumā, vietā, kur ķēniņa apcietinātie tika apsargāti, un nu viņš atradās tur, cietumā.  Bet Tas Kungs bija ar Jāzepu un tam parādīja žēlastību, un tas ieguva labvēlību cietuma priekšnieka acīs. „ (1.Moz.39: 20-21).
 Šie pieci vārdi Bet Tas Kungs bija ar Jāzepu „ noteica Jāzepa likteni. Šie paši vārdi var noteikt arī jūsu likteni. Dieva klātbūtne bija viss, kas Jāzepam bija vajadzīgs.Šis jauniņais 17- gadīgais jauneklis bija zaudējis visu, kas pamatā dzīvei vajadzīgs: viņa māte bija mirusi, viņa tēvs un pārējie radinieki bija tālu projām no viņa, viņš dzīvoja svešā zemē ar citas kultūras cilvēkiem, kuri runāja svešā valodā. Ņemot vērā  visus šos apstākļus, Jāzepam praktiski nebija nekādu izredžu kļūt veiksmīgam. Likās, ka pati dzīve ir nostājusies pret viņu. Bet, tad kad Dievs ir ar kādu, tad nebūs vajadzību nekādā jomā. Cilvēkam, ar kuru ir Dievs, jau ir viss, kas nepieciešams, lai kļūtu veiksmīgs un kļūtu par to, par ko Dievs nolicis kļūt. Ja jūs izpētīsiet to cilvēku dzīves, par kuriem Bībelē ir teikts: “un Dievs bija ar viņu”, jūs pamanīsiet, ka neskatoties uz šausmīgām un bīstamām situācijām, kurās viņi ir nokļuvuši dzīvē, viņi tik un tā ir kļuvuši par spožu un mirgojošu zvaigzni savā paaudzē.Dārgais lasītāj, varbūt jūs esat bijis draugu atstumts, varbūt jūsu mīļie jūs ir atstājuši, varbūt māte un tēvs jūs ir pametuši, varbūt jūsu vīrs tikko kā ir jūs pametis un aizgājis pie citas sievietes, vai arī jūsu sieva tikko kā ir jūs pametusi, lai apprecētos ar veiksmīgāku cilvēku, varbūt jūs tikko kā esat zaudējis apgādnieku vai jums tuvu cilvēku. Iespējams jūs tagad atrodieties tadā stāvoklī, kad šķiet, ka jūsu pasaule ir sabrukusi. Saņemiet Vārdu no Dieva šodienai jums. Esiet harmonijā ar Dievu! Dievs ir viss, kas jums vajadzīgs šajā dzīvē. Esiet gatavs samaksāt jebkādu cenu, lai iegūtu Viņa klātbūtni jūsu dzīvē.Es garantēju jums, ka balva būs daudz lielāka, par cenu, kuru nāksies samaksāt. Atcerieties, ja Dievs ir par jums, neviens un nekas nevarēs būt pret jums. 
„Ko nu sacīsim par visu to? Ja Dievs par mums, kas būs pret mums?” (Rom. 8: 31).
 Lai Dieva varenā klātbūtne pavada jūs šodien visas dienas garumā! Palieciet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.