Mūsu pašu grēki un citu cilvēku grēki ir galvenais traģēdiju iemesls

Labdien dārgie draugi!Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar dzīvo vārdu no Viņa!Mēs ar jums turpinam runāt par tēmu: „Kā pārvērst traģēdiju triumfā?”Vairums traģēdiju un dabas katastrofu uz zemes, kas katru dienu paņem milzum daudz cilvēku dzīvību, ir zemes reakcija uz netaisnību, ko dara uz zemes dzīvojošie cilvēki. 
“ Jums nebūs sagānīt to zemi, kurā jūs dzīvojat, jo asinis zemi apgāna, un zemi nevar salīdzināt to asiņu dēļ, kas tur izlietas, kā vienīgi ar tā asinīm, kas tās izlējis.  Tad nu nepadariet zemi, kurā jūs dzīvojat, nešķīstu, jo tur Es arī dzīvoju jūsu vidū; jā, Es, Tas Kungs, dzīvoju Israēla bērnu vidū.” ”. (4.Moz. 35:33-34).
 Saskaņā ar šo Rakstu vietu, asinsizliešana vai slepkavības apgāna zemi, atnesot lāstus pār šo zemi un cilvēkiem, kas dzīvo uz tās. Šī Rakstu vieta mums runā par to, ka šāda veida lāstus nav iespējams attīrīt bez to cilvēku asinsizliešanas, kuri ir vainīgi citu cilvēku asinsizliešanā.Citiem vārdiem runājot, lāsts, kas nācis asinsizliešanas rezultātā, var tikt anulēts tikai ar vainīgā cilvēka asinsizliešanu.Saskaņā ar Paša Jēzus vārdiem, Svētos Rakstu nav iespējams pārkāpt (Jāņa 10: 35), tāpēc, mēs nevarēsim izbēgt lāstu nonākšanu uz zemes to biežo asinsizliešanu rezultātā, kuras šobrīd plosās uz zemes dēļ kariem, teroraktiem, pasūtītām slepkavībām utt..Mājas lapā http://www.worldometers.info/abortions/ ievietota oficiāla informācija par izdarītajiem abortiem visā pasaulē. Šo informāciju izplata Vispasaules veselības aizsardzības organizācija. Saskaņā ar šo statistiku, katru gadu pasaulē aptuveni 40-50 miljoni sieviešu saskaras ar neplānotu grūtniecību un pieņem lēmumu veikt abortu. Tas sastāda aptuveni 125 000 abortus dienā.Saskaņā ar informāciju, ko apkopojis Alana Guttmahera Institūts, aborti ir legalizēti un ar likumu atļauti 54 pasaules valstīs, kas ir 61 % no pasaules iedzīvotājiem. Un tikai 97 pasaules valstīs (39 % pasaules iedzīvotāju) aborti nav likumīgi. Katru gadu pasaulē notiek aptuveni 46 miljoni abortu, no kuriem 20 miljoni notiek nelikumīgā ceļā.Slava Dievam, ka Jēzus Kristus asinis jau izlietas par katra cilvēka un katras tautas izpirkšanu no lāstiem. Pretējā gadījumā mēs nevarētu iziet no apburtā lāstu loka, kuru paši esam izaicinājuši uz sevis, pateicoties mūsu grēcīgajam dzīvesveidam.Kristus asinis tika izlietas Golgātas Krustā, tāpēc mums ir izpirkšana (brīvība no verdzības un lāstiem) un piedošana caur Viņa Asinīm.  
“ un jūs ar prieku pateiksities Tēvam, kas jūs darījis cienīgus dabūt savu tiesu pie svētajo mantojuma gaismā.  Viņš mūs ir izrāvis no tumsības varas un pārcēlis Sava mīļā Dēla valstībā,  kurā mums dota pestīšana, grēku piedošana. ” (Kol.1:12-14).
 
„Kristus ir mūs atpircis no bauslības lāsta, mūsu labā kļūdams par lāstu, jo ir rakstīts: nolādēts ir ikkatrs, kas karājas pie koka, – lai Ābrahāma svētība nāktu pār pagāniem Kristū Jēzū, tā ka ticībā mēs saņemam Gara apsolījumu. ”. (Gal.3: 13-14).
 Tomēr, ir nepieciešams, lai katrs cilvēks ar ticības palīdzību Jēzum Kristum pieņemtu to glābšanu, kuru Dievs piedāvā, kā arī ieiet tajā svētībā un mantojumā, uz kuru Dievs mūs katru aicina.  
„un Mana tauta, kas ir pēc Mana Vārda nosaukta, tad pazemosies un pielūgs un meklēs Manu vaigu, un atgriezīsies no saviem ļaunajiem ceļiem, tad Es viņus no debesīm uzklausīšu un piedošu viņu grēkus, un dziedināšu viņu zemi.” (2.Laiku 7: 14).
 Kad mēs dzīvojam pazemībā Dieva priekšā, atzīstamies Viņam un nožēlojam savu nepareizo rīcību, lūdzamies un meklējam Viņa vaigu, tad mūsu dzīvē traģēdiju vietā atnāk triumfs, soda vietā-žēlastība no Dieva. Mēs par to vairāk parunāsim mazliet vēlāk.Un tātad, mēs redzam, ka mūsu pašu grēki un citu cilvēku grēki ir galvenais traģēdiju iemesls, kas notiek mūsu sabiedrībā, bet grēku nožēla un dzīve saskaņā ar Dieva vārdu-atnes dziedināšanu, svētību un uzplaukumu.Bagātīgas jums Dieva svētības!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.