Galvenie traucēkļi, kas kavē Dieva spēka darbošanos mūsu labā

Labdien, dārgie draugi! Vai tas nav brīnišķīgi, ka Dievs jūs mīl un būs Jums blakus visās dzīves situācijās? Dieva mīlestība ir pārbaudīta un apliecināta Kristū. Tad kad mēs vēl bijām grēcinieki, Kristus nomira par mums, un pateicoties Viņa upurim par mūsu grēkiem, mums tagad ir pieejams viss, kas vajadzīgs dievbijīgai dzīvei.
„Viņš jau Savu paša Dēlu nav saudzējis, bet To par mums visiem nodevis nāvē. Kā tad Viņš līdz ar To mums nedāvinās visas lietas?”(Rom.8: 32).
Taču mums jāatbrīvojas no visiem traucēkļiem, kas kavē brīvu, Viņa spēka un žēlastības, pieplūdumu mūsu dzīvēs.Šodien es vēlos parunāt par vienu no galvenajiem traucēkļiem, kas kavē Dieva spēka darbošanos mūsu labā.Jēzus dažreiz sasaistīja slimības ar grēku. Taču, tas ne vienmēr ir attiecināms uz katru slimību vai problēmu (sk. Jāņa 9:1-3). Tomēr ļoti bieži mūsu problēmas ir saistītas ar dažiem neizsūdzētiem grēkiem mūsu dzīvēs. 
„Viņš kāpa laivā, pārcēlās un nāca Savā pilsētā. Un redzi, pie Viņa atnesa triekas ķertu cilvēku, tas gulēja gultā. Kad Jēzus viņu ticību redzēja, Viņš sacīja uz triekas ķerto: “Ņemies drošu prātu, dēls, tavi grēki tev piedoti.””(Маteja 9:1-2).
 Augstāk minētajā Rakstu vietā mēs redzam, ka pirmie Jēzus vārdi, ar kuriem Viņš vērsās pie slimā, bija: „tavi grēki tev piedoti„.Ir acīmredzams, ka Jēzus saistīja šī cilvēka slimību ar grēkiem, kurus viņš darīja pirms tam. Vēl par kādu gadījumu, kurā Jēzus slimību vai problēmas saistīja ar grēku, mēs varam lasīt nākamajā Rakstu vietā:
„Bet izdziedinātais nezināja, kas Tas bijis, jo Jēzus bija nozudis pūlī, kas bija tanī vietā. Pēc tam Jēzus to atrod Templī un saka viņam: “Redzi, tu esi vesels kļuvis; negrēko vairs, lai tev nenotiek kas ļaunāks.” ”(Jāņa 5:13-14).
 Jēzus teica šim cilvēkam, kurš bija tikko kā dziedināts: „Ja tu nepārstāsi grēkot, tad ar tevi var notikt vēl ļaunāk”.Šoreiz Jēzus atkal saistīja slimību un problēmu vai grēku.Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Bībele mūs aicina atzīties viens otram mūsu pārkāpumos, lai mēs varētu dziedināties. 
„Izsūdziet cits citam savus grēkus un aizlūdziet cits par citu, ka topat dziedināti. Daudz spēj taisna cilvēka lūgšana, darbodamās savā spēkā…” (Jēkaba 5: 16).
 
  • Vai jūs šodien cīnāties ar veselības problēmām?
  • Vai jūs šobrīd atrodaties grūtās un neatrisināmās savas dzīves situācijās?
 Lūdzu, pārliecinieties par to, ka jūs sākat savus meklējumus situāciju atrisināšanai no pareizā gala. Atzīstieties savos grēkos!Iedaliet šodien, kaut mazliet laiku, lai pārbaudītu savu dzīvi un savu sirdi Dieva priekšā, lai pārliecinātos, ka jums nav kādu neizsūdzētu grēku, kurus jūs esat apslēpis dziļi savā sirdī? Tas ir Dieva aicinājums šodien jums.Atcerieties, ka 
 „Kas noliedz savu ļauno darbu, tam tas neizdodas, bet, kas tajā atzīstas un turpmāk tā vairs nedara, tas izpelnīsies žēlastību.”(Sāl. pam. 28: 13).
 Veiksmīgu dienu! Mācītajs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.