Kas notiek tā cilvēka dzīvē, kuram lūgšana ir viņa dzīves prioritāte? IV

Dārgie draugi, sveicinu un svētīju jūs šajā dienā!

Es pateicos Tam Kungam, ka Viņš katru dienu dāvā mums ikdienas vārdu, kurš stiprina mūs, mūsu garīgo dzīvi un palīdz mums virzīties uz priekšu.

Mēs runājām par to, ka tad, kad mēs lūdzam, noteikti būs kustība! Vēl bez tā, – kad lūgšana kļūst par mūsu dzīves prioritāti, tad mēs piepildāmies ar Svēto Garu un Dievs mūsu sirdis piepilda ar uzdrīkstēšanos un drosmi. Lūgšana apvieno mūsu sirdis. Lūgšana palīdz mums pielipt Dievam, nevis materiālām lietām. Kad mēs lūdzam un padarām lūgšanu par savas dzīves prioritāti, tad Dievs atbrīvo mūs no atkarības pēc materiālām lietām. Atnāk apziņa, ka viss pieder Dievam un man vienkārši ir jākļūst par gudru pārvaldnieku pār to, ko man ir uzticējis Dievs.

Ja, tu esi atkarīgs no materiālām lietām, tad tevi kontrolēs cilvēki. Bet, kad esi atkarīgs tikai no Dieva, tad neviens nevarēs tevi kontrolēt.

Vēlreiz vērsīsimies pie rakstu vietas, Apustuļu darbu 4:31-33

Kad viņi beidza Dievu lūgt, vieta, kur tie bija sapulcējušies, nodrebēja, un tie visi kļuva Svētā Gara pilni un drošu sirdi runāja Dieva vārdus. Ticīgo pulks bija viena sirds un viena dvēsele, neviens neko no savas mantas nesauca par savu, bet viņiem viss bija kopīgs.Apustuļi ar lielu spēku apliecināja Kunga Jēzus augšāmcelšanos, un liela žēlastība bija ar viņiem visiem.

Lūgšana bija galvenā prioritāte Jēzus Kristus mācekļu dzīvē. Viņi kalpoja ar varenu spēku un žēlastību. Mēs nevarēsim staigāt Dieva spēkā, ja lūgšana nebūs mūsu dzīves prioritāte.

Lūgšana mūs padara par pievilcīgiem. Ne pati lūgšana, bet tās augļi.

Apustuļu darbos 5:13 ir teikts:

No pārējiem neviens neiedrošinājās ar viņiem biedroties, bet ļaudis tos augsti cienīja.

Vai ziniet, ko tas nozīmē? Ir cilvēki ar skaistu ārieni. Protams, katrs cilvēks, savā veidā ir skaists. Bet, īstais skaistums – ir mūsu gara skaistums.

Kas mūsu garu padara skaistu un pievilcīgu? Lūgšana! Lūgšana izdaiļo mūsu garu un cilvēku padara pievilcīgu.

Reiz Mozus kāpa kalnā, lai lūgtu Dievu. Kad viņš atgriezās no lūgšanas, kāpjot lejā no kalna, viņa seja spīdēja.

Ja lūgšana kļūs par tavas dzīves prioritāti, tad cilvēki tieksies pie tevis, pat nesaprotot, kāpēc viņi to dara. Ja lūgšana kļūs par tavas dzīves prioritāti, tad tavā dzīvē būs labvēlība no Dieva un cilvēku puses. Kas ir labvēlība? Tā ir vēlēšanās sniegt tev palīdzību. Cilvēki vēlēsies tev palīdzēt. Cilvēki vēlēsies ņemt aktīvu dalību tavā dzīvē, pat bez tā, ka tu viņiem to lūgsi vai sauksi viņus palīgā. Tā ir Dieva labvēlība. Un nav obligāti, ka tie būs cilvēki, kurus tu pazīsti. Tie var būt cilvēki, kuri tevi ne reizi nav redzējuši. Dievs ir brīnišķīgs Dievs! Un tas ir jāpiedzīvo personīgi.

Bībele saka:

Baudiet un redziet, cik Tas Kungs ir labs!” (Psalms 34:9a).

Dieva labvēlību vajag nobaudīt, to nevar ar vārdiem izstāstīt.

Lai Dievs palīdz katram no mums nobaudīt un ieraudzīt Viņa labvēlību savā dzīvē!

Līdz rītdienai!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.