Katra patiesa kalpošana sākās Dieva klātbūtnē III

Sveiks draugs!Tātad kalpošana sākas Dieva klātbūtnē. Dzīve pati par sevi kļūst krāsaināka kad mācamies ik vienu savu aktivitāti uzticēt  Dievam. Par to mēs esam runājuši jau pēdējas divas dienas. Šodien es gribu jums parādīt vēl vienu lietu kas notika ar Jesaju, kad viņš pietuvojās Dievam. Nedaudz atgādināšu, ka vakar mēs redzējām to, ka pietuvošanās Dievam mums ļauj lietas redzēt savādāk. Citādāka lietu uztvere vienmēr ietekmēs mūsu izvēli un darbību.Nākamā lieta ko Jesaja redzēja iegājis templī pielūgt bija viņa un citu cilvēku grēki:
„Tad es izsaucos: “Bēdas man, jo es esmu nāvei lemts! Es esmu cilvēks ar nešķīstām lūpām un dzīvoju tautas vidū, kam nešķīstas lūpas, un tagad nu es redzēju ar savām acīm Ķēniņu, To Kungu Cebaotu!”” (Jesaja 6:5)
Pietuvojoties Dievam mēs spēsim redzēt sevi Dieva gaismā. Daudzu cilvēku viedoklis par sevi formējās izejot no tā, ko viņi paši par sevi domā vai ko citi par viņiem saka. Lieta ir tāda, ka tikai Dievs zina tavas sirds patieso stāvokli. Jums atrodoties Dieva klātbūtnē, Viņš palīdzēs sevi redzēt patiesi.  Jūs sevi redzēsiet ne tikai no Dieva perspektīvas, bet jūs arī tiksiet pārveidots Viņa veidolā.Tas kā jūs sevi redzat vienmēr ietekmēs jūsu rīcību. Piemēram Bībele saka:
„Bezdievīgie bēg, kaut gan neviens viņiem pakaļ nedzenas, bet taisnie ir pašapzinīgi droši kā jauns lauva”. (Salamana pamācības 28:1)
Ja caur sadraudzību ar Dievu un Viņa Vārdā pavadīto laiku, jūs sapratīsiet kas tiešām esat Viņā, tad jūsu pašapziņa caur to tiks ietekmēta kā ne caur ko citu.Tā ir Viņa klātbūtne,  kurā jūs saņemat spēku, žēlastību un gudrību lai atbrīvotos no ierobežojumiem, tā, ka jūs tiekat attīrīti lai nestu vēl vairāk augļus Viņam.Jesaja todien pameta templi attīrīts, pārveidots un apbruņots lai nestu vairāk augļus kā jebkad agrāk.
„Tad pielidoja man klāt viens serafs, viņam rokā bija kvēlojoša ogle, ko viņš ar lūkšām bija paņēmis no altāra. Ar to viņš aizskāra manu muti un teica: “Redzi, tai aizskarot tavas lūpas, tavs noziegums ir deldēts un tavi grēki piedoti!”  (Jesaja 6:6-7)
Tas ir tas, kas sagaida ikvienu, kas pārvalda sekojošu noslēpumu: „Sākt savu kalpošanu Dieva klātbūtnē”.Lai jums brīnišķīga diena! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.