Līdz ko Svētais Gars tevi atmasko, izsūdzi un nožēlo savus grēkus

Labdien, dārgie draugi! Es pasakos Dievam par jums, un ticu, ka šī diena atnesīs jums svētības tādā mērā, kādā jūs pārdomāsiet Vārdu, kuru Dievs mums šodien dod. Šodien vēlos dalīties ar jums Vārdā par grēku nožēlas gudrību.
«Jo nekas nav apslēpts, kas nenāktu gaismā; un nekas nenotiek slepeni, kas netaptu zināms» (Мk.4:22).
Šeit mēs redzam ļoti svarīgu Jēzus paziņojumu. Saskaņā ar šo rakstu vietu, viss, kas apslēpts, noteikti nāks gaismā. Ja mēs to pieņemsim, kā patiesību, tad mūsu dzīve Dieva un cilvēku priekšā būs caurskatāma. Katra mūsu nepareizā vai Dieva principiem neatbilstošā rīcība, agri vai vēlu nāks gaismā, un visas mūsu apslēptās lietas agri vai vēlu taps zināmas, visi mūsu neizsūdzētie, nenožēlotie un slepenie grēki agri vai vēlu taps zināmi visiem. Tāpēc esmu pārliecināts, ja mēs patiesi ticam šai patiesībai, tad gudrākais, ko varam darīt – nekavējoši izsūdzēt un nožēlot katru mūsu izdarīto grēku, tiklīdz Dievs mūs tajā ir atmaskojis. Bībelē ir teikts, ka atnākot Svētais Gars mūs atmasko visos mūsu grēkos. Slava Dievam par to, ka Svētais Gars atmasko mūs mūsu grēkos. Tomēr ir daudzi tādi cilvēki, kurus Dievs atmasko, bet viņi slēpj šos grēkus. Dārgie draugi, šodien Dievs vēlās, lai mēs iedziļinātos tajā, ko Viņš saka. Tiklīdz Svētais Gars atmasko mūs, tā ir laiks mūsu grēku nožēlai. Nožēlot grēkus- nozīmē atklāt savus grēkus un tikt skaidrībā ar tiem, atstāt šos grēkus, izvest tos no paslēptuves, lai pēc tam pieņemtu Dieva žēlastību un labvēlību.
«Kas noliedz savu ļauno darbu, tam tas neizdodas, bet, kas tajā atzīstas un turpmāk tā vairs nedara, tas izpelnīsies žēlastību .»(Sal.pam. 28:13).
Bībele mums māca – ja mēs slēpsim savus grēkus un ļaunos darbus, tad mums nebūs veiksmes. Bet, ja mēs apzināmies, ka mūsu dzīvē ir kādas nepareizas lietas, un, ja mēs tajās atzīstamies, un turpmāk tā vairs nedarām, tad Dievs mums dāvā savu žēlastību un labvēlību. Dārgie draugi, dzīvosim Dieva priekšā caurskatāmu dzīvi, nopietni attieksimies pret to, ka Svētais Gars atmasko mūs un neslēpsim savus grēkus, tāpēc, ka agrāk vai vēlāk viss nāks gaismā. Par šo tēmu turpināšu runāt rītdien. Šodien vārds no Dieva mums tāds: tūlīt, līdz ko Svētais Gars tevi atmasko, izsūdzi un nožēlo savus grēkus.Līdz rītam! Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.