Lūgšana – tas ir lūgums Dievam un saņemšana no Viņa

Sveicinu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus!Mēs turpinām runāt par ļoti svarīgu tēmu: „Efektīvas lūgšanu dzīves organizēšana”.Šodien aplūkosim vēl dažas efektīvas lūgšanas puses.7.Lūgšana – tas ir lūgums Dievam un saņemšana no Viņa.Es vēlos pievienot vārdu „saņemšana”, jo Jēzus saka, ka katrs, kurš lūdz, saņem. Kad runa ir par lūgšanu, tad kā pirmais, kas mums jādara – jālūdz Dievam, lai Viņš mums atklāj Savu gribu.
„Lūdziet, tad jums taps dots; meklējiet, tad jūs atradīsit; klaudziniet, tad jums taps atvērts. Jo ikviens, kas lūdz, dabū, un, kas meklē, atrod, un tam, kas klaudzina, taps atvērts.”(Mateja 7:7-8).
Šī Rakstu vieta atklāj trīs lūgšanas pakāpes. Es vēlos, lai mēs tās ieraugām. Ir daudz vietu Bībelē, kurās Dievs jau mums ir atklājis Savas vēlmes vai Savu gribu, Savus apsolījumus. Mēs varam lūgt kaut ko lūgšanā tad, kad Dieva griba jau ir skaidra, jau ir zināma.
„Un šī paļāvība mums ir uz Viņu, ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam pēc Viņa prāta. Ja zinām, ka Viņš mūs klausa, ko vien lūdzam, tad zinām, ka saņemam to, ko esam no Viņa lūguši.”(1.Jāņa 5:14-15).
Tu nevari lūgt savā lūgšanā visu, kas tev ienāk prātā, bet tikai saskaņā ar Viņa gribu. Daudzi, to nesaprotot, domā, ka viņi var lūgt visu, ko vēlas, un pēc tam saka, ka lūgšana nedarbojas. Nē, lūgšana darbojas, strādā! Svarīgi ir tas, ko tu Dievam lūgšanā lūdz! Ja tas, ko tu lūdz, nav Dieva griba, tad Dievs tev to nedos. Dievs tev to nedos, jo mīl tevi.Bet ja mēs kaut ko lūdzam saskaņā ar Viņa gribu, tad zinām, ka Viņš mūs dzird. Un ja viņš mūs dzird, tad mēs zinām, ka saņemsim to, ko lūdzam. Kā mēs zinām, ka Dievs mūs dzird? No kurienes mums rodas uzdrīkstēšanās lūgt Viņam? Uzdrīkstēšanās un pārliecība lūgšanā atnāk tad, kad mēs skaidri zinām no Vārda, ka tas, ko savā lūgšanā lūdzam atbilst Dieva gribai. Tas var attiekties uz materiālo, garīgo vai jebkuru citu mūsu dzīves sfēru. Ja Dievs saka, ka Viņa griba priekš mums ir, lai mēs pieaugtu Kristū, tad mēs varam lūgt par garīgo izaugsmi un būt pārliecināti, ka mēs to saņemsim, jo Dievs to skaidri ir atklājis Savā Vārdā.Aplūkosim vēl vienu efektīvas lūgšanu dzīves sastāvdaļu.8.Lūgšana – tā ir Dieva gribas meklēšana.Aplūkosim nākamo Mateja evaņģēlija 7. nodaļas 7. panta sastāvdaļu „…..meklējiet, tad jūs atradīsiet…”. Tev ne tikai jālūdz, bet arī jāmeklē. Kas ir lūgšana? Lūgšana – tā ir Dieva gribas meklēšana. Ir lietas, par kurām tev vēl nav atklājusies Dieva griba. Ja tev nav atklājusies Dieva griba, bet tu zini, ka vari lūgt un būt pārliecināts par atbildi tikai tad, kad zini Dieva gribu, tad lūgšana pāriet citā līmenī, – Dieva gribas meklēšanas līmenī. Šajā līmenī tu jautā, ko, attiecībā uz tavu vajadzību, domā Dievs. Dievs pravieša Jeremijas grāmatā runā par to, ka, ja tu meklēsi Viņu, tu atradīsi, tikai ja tu meklēsi no visas savas sirds.
„Kad jūs Mani tad piesauksit, Es jums atbildēšu, un, kad jūs nāksit un Mani pielūgsit, Es jūs paklausīšu. Kad jūs Mani meklēsit, jūs Mani atradīsit. Ja jūs no visas sirds Mani meklēsit.”(Jeremijas 29:12-13).
Meklējiet lūgšanā Dievu! Meklējiet To, kas ir augšā! Meklējiet Dieva gribu! Un jūs noteikti atradīsiet!Tas Kungs lai jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

2 Comments

  1. Lūdzieties par manu meitu, kura nezina, vai viņa ir meitene vai zēns. Kungs palīdzēs viņam iegūt patiesu identitāti.
    Mēs lūdzam arī par citiem maniem bērniem, kuriem ir grūti būt uzticamiem un saudzīgiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.