Lūgšana – tas ir spēka avots!

Sveicinu katru lasītāju šajā brīnišķīgajā dienā, kuru Dievs ir radījis! Lai Dievs mums šodien dāvā gudrības garu un atklāsmi par Viņa Vārdu, kurš ir dzīvs un darbojās.Mēs turpinām runāt par lūgšanas svarīgumu. Vakar mēs ar jums runājām par to, ka Jēzus ne tikai mācīja, ne tikai sludināja, ne tikai lūdza par slimo dziedināšanu, bet arī ar Savu piemēru parādīja, ka Viņš vienmēr lūdza. Viņš to darīja, lai Viņa kalpošana Dievam būtu efektīva. Bet mēs ar jums, kas esam dzimuši grēkā, reizēm domājam, ka varam iztikt bez lūgšanas.
„Un Viņa slava izpaudās vairāk un vairāk, un daudz ļaužu sapulcējās Viņu dzirdēt un likties dziedināties no savām slimībām. Bet Viņš nogāja tuksnesī un pielūdza Dievu. Un notika, kādā dienā Viņam mācot, tur sēdēja farizeji un bauslības mācītāji, kas bija nākuši no visiem Galilejas un Jūdejas ciemiem, kā arī no Jeruzālemes. Un Tā Kunga spēks Viņam bija, ka Viņš varēja dziedināt.” (Lūkas 5:15-17).
Slava par Jēzu izplatījās arvien vairāk un vairāk. Mēs ar jums arī to gribam. Daudz ļaužu plūda pie Jēzus, – tā bija acīmredzama veiksme, acīmredzama ietekme. Diemžēl daži cilvēki nav spējīgi ilgi atrasties tādā veiksmes stāvoklī tāpēc, ka šī veiksme var viņus iznīcināt, padarīt lepnus un nepieejamus. Bet tas nenotika ar Jēzu tāpēc, ka Viņš saprata, ka Viņa spēka avots ir – Dievā, lūgšanā Dievam, sadraudzībā ar Dievu. Cilvēkam vienmēr būs lūgt un nebūs pagurt! Lūgšana – tas ir spēka avots.Jēzus gāja uz tuksnešainām vietām tāpēc, lai lūgtu. Jēzus ne tikai par to mācīja, ka vienmēr būs lūgt un nebūs pagurt, bet Viņš pats to arī darīja.Savas veiksmes un ietekmes vidū, Savas aizņemtības un popularitātes vidū, Jēzus vienalga atrada laiku tam, lai pavadītu laiku ar Dievu un lūgtu.
„Un notika, kādā dienā Viņam mācot, tur sēdēja farizeji un bauslības mācītāji, kas bija nākuši no visiem Galilejas un Jūdejas ciemiem, kā arī no Jeruzālemes. Un Tā Kunga spēks Viņam bija, ka Viņš varēja dziedināt.„ (Lūkas 5:17).
Draudzi, kuru ceļ Jēzus, elles vārti neuzvarēs. Jēzus visu ceļ ar savu Vārdu un ar Savu piemēru. Cilvēki Viņa draudzē ceļ savu dzīvi uz Viņa Vārda un iet pa Jēzus pēdām. Pēc Jēzus lūgšanas parādījās Dieva spēks un dziedināja slimos. Ja mēs lūgsim, tad debesis būs atvērtas, Svētais Gars nāks un Dieva spēks parādīsies un izpaudīsies. Mēs nevaram Svētajam Garam norādīt, kas Viņam jādara, tāpēc, ka Viņš Pats zina, ko vajag darīt. Mums tikai ir jāsagatavo Viņam ceļš, lai nevis mēs virzītos savā spēkā, bet lai Dievs strādātu. Bet, lai Dievs varētu strādāt, mums ir jāstrādā. Mana vēlēšanās ir, lai visiem tiem, kuriem ir kāda kalpošana, lūgšana būtu pamatā visam, ko viņi dara. Tieši tādu Draudzi Jēzus ceļ un tikai tādu Draudzi elles vārti neuzvarēs. Debesu Valstībā nav nekā mazsvarīga. Lai visam pamatā ko jūs darāt, vispirms būtu lūgšana Dievam.Ar Dievu!Rīt turpināsim!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.