Mīlestība – tas nav fizisks, bet garīgs spēks II

Esiet sveicināti, dārgie draugi! Es priecājos par iespēju turpināt sarunu par bruņojumu pēdējo laiku kaujā.Turpināsim runāt par mīlestību kā spēku pēdējo laiku kaujā. Mīlestība pārvērš cilvēku uzvarētājā. Nav nekā tāda, ko mīlestība nespētu uzvarēt vai pārvarēt. Mīlestība ir spējīga tevi uzlādēt ar prieku un spēku, mieru un rāmumu. Mīlestība – tas ir tas, kas palīdz darboties tavai ticībai. Mīlestība palīdz tavai lūgšanai būt efektīvai. Mīlestība dara tā, lai tava gaisma mirdz tik spoži, ka tumsa nespēj to aprīt.Šodien vēlos parādīt jums to, ka tieši ļaunuma un nelikumību klātbūtne ir tas, kas iedarbina tavu mīlestību. 
„Un, tāpēc, ka netaisnība ies vairumā, mīlestība daudzos izdzisīs.”(Mateja 24:12).
Bībeles tulkojumā krievu valodā „……pieaug nelikumības…….. Tad, kad netaisnība un nelikumības iet vairumā, tava mīlestība vai nu kļūst spēcīgāka, vai arī atdziest. Tieši nelikumības aktivizē vai iedarbina tavu mīlestību. Ja tu neiemācīsies staigāt mīlestībā, tad brīdī, kad uzbruks ļaunums un netaisnība, tu atdzisīsi un kļūsi par nepiedošanas un rūgtuma vergu, un tas nozīmē, ka tu nevarēsi staigāt uzvarā, kuru Dievs tev ir sagatavojis.Bībelē ir teikts, ka pēdējās dienās nelikumības ies vairumā, tātad tās mūs noteikti sagaidīs – darbā, uz ielas, mājās, transportā, it visur. Bet ar mīlestību, nefokusējot savu uzmanību uz ļaunumu, bet uz Dievu un Viņa vārdu, tu vari pārvarēt visu. Tu vari turpināt iet kopā ar Dievu, jo tad viss šis ļaunums nespēs tevi ietekmēt un tevi apstādināt. Sātans vēlas, lai tava sirds ir piepildīta ar aizvainojumu, rūgtumu, nepiedošanu un vēlmi atriebties par sevi, – lai caur to visu nonāvētu tevī Dieva uguni un greizsirdību pēc Dieva. Tāpēc tik svarīgi ir, lai mēs nepieļaujam netaisnībai uzvarēt mūs. Mums jāattīsta sevī mīlestība un jāizkopj staigāšana mīlestībā. Lai pēdējo laiku ļaunums un netaisnība tikai nostiprina jūs mīlestībā. Tāpēc baro mīlestību sevī, vingrinies mīlestībā, centies skatīties uz cilvēkiem ar mīlestības acīm, uzklausīt cilvēkus ar mīlestību, centies domāt un runāt par cilvēkiem ar mīlestību, centies sarunāties ar cilvēkiem ar mīlestību.Bībelē ir teikts:
„Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.”(1.Korintiešiem 13:13).
 Mīlestība ir lielākā no tām, jo tieši mīlestība ir spējīga apvienot ticību un cerību. Cerība ir ticības pamats. Ticība, savukārt, darbojas tikai mīlestībā. Tas nozīmē, ka bez mīlestības nefunkcionēs ne ticība, ne cerība.Dārgie draugi, atļausim šim vārdam ieplūst un iesakņoties mūsu sirdīs, un tad mēs netiksim tās netaisnības un cietsirdības uzveikti, ar kuru mēs jau esam sastapušies un sastapsimies šajās pēdējās dienās. Fokusēsim savu uzmanību uz Dievu un uzticēšanos Viņam. Uztici Dievam visus savus aizvainojumus un savus pāridarītājus, svētī savus ienaidniekus un dari tiem labu, neatriebies par sevi, – tieši tajā ir apslēpta tava uzvara. Un neaizmirsti, ka tieši mīlestība pārvērš tevi uzvarētājā. Esiet svētīti!Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.