Nepadodies!

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es sveicu jūs mūsu rubrikā ” Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”. Šodien es gribētu izskatīt četru Bībeles varoņu dzīves, kuri pienesa Kristum triekas ķerto. Šajā notikumā ir vairākas dzīves mācības, kuras mēs varam apgūt.Pirmā mācība. Ir svarīgi nepadoties, kad nospraust  mērķi sasniegt kaut ko cildenu.
„Un pēc kādām dienām Viņš gāja atkal uz Kapernaumu , un ļaudis dzirdēja Viņu esam namā. Un daudzi sapulcējās, tā ka tiem pat durvju priekšā nebija vietas, un Viņš tiem sludināja vārdu. Un pie Viņa nāca ar triekas ķertu, ko četri nesa. Un kad tie nevarēja pie Viņa klāt tikt ļaužu dēļ, tad tie atsedza jumtu tur, kur Viņš bija, un, uzplēsuši to, nolaida gultu, kurā triekas ķertais gulēja. Un, redzēdams viņu ticību, Jēzus sacīja uz triekas ķerto:”Mans bērns, tavi grēki tev piedoti.” (Marka 2:1-5).
Mēs redzam, ka šiem cilvēkiem bija cildena vēlēšanās – pienest triekas ķerto Dieva klātbūtnē. Tikai Dieva klātbūtnē ir brīnums priekš cilvēka. Kad mēs nonākam Dieva klātbūtnē, tad visas mūsu problēmas un sērgas pazūd. Bet šis triekas ķertais cilvēks pats nevarēja atnākt pie Jēzus un nokļūt Dieva klātbūtnē, tāpēc, ka viņš bija piesaistīts gultai. Viņa četri draugi nolēma viņam palīdzēt. Bet, lasot par šo notikumu, mēs redzam, ka, neskatoties uz šo cildeno vēlēšanos, viņu ceļā parādījās nopietni šķēršļi, kuri neļāva viņiem pa tiešo nokļūt pie Jēzus. Lielais cilvēku daudzums ap Jēzu bija par šo šķērsli viņiem.Šai notikumā ir ietverta ļoti interesanta mācība: nekādi šķēršļi nespēja apturēt šos cilvēkus. Šie četri cilvēki pārvarēja visus šķēršļus un izrāvās pie Kristus, Dieva klātbūtnē. Šie cilvēki atrada paņēmienu, kā sasniegt savu mērķi. Šis paņēmiens nebija tradicionāls, šis paņēmiens viņiem kaut ko maksāja. Bet viņi to paveica – viņi uzplēsa jumtu un nolaida triekas ķerto pie Jēzus. Ko Dievs vēlas, lai tu saskatītu caur šo notikumu?Ne vienmēr būs viegli, kad tu virzīsies, lai sasniegtu savu mērķi. Cilvēks, kurš ātri padodas, nekad neuzvarēs. Dieva vārds tev šodien: nepadodies! Lai Dievs tevi svētī tavā ceļā. Nepadodies, jo ir ceļi tavu mērķu sasniegšanai. Ja tu gāji pa vienu ceļu, bet tev neizdodas, mēģini atrast citu ceļu. Kaut kas neizdodas ejot pa otro ceļu, – meklē un ej pa trešo.Tev noteikti izdosies sasniegt savu mērķi, ja tu nepadosies savā ceļā.Lai Dievs tevi svētī! Tiksimies rītdien! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.