Partnerība ar Dievu dvēseļu glābšanas biznesā – 2/2 daļa

Ar ko sākas dalība Dieva biznesā? Viss sākas ar mūsu sirdi. Jēzus izstāstīja mācekļiem līdzību par talentiem (Mateja 25.nod.). Trīs cilvēki saņēma no Tā Kunga talentus, lai pavairotu tos un lai atnestu peļņu. Pirmie divi kalpi to izdarīja, bet trešais apraka viņam iedoto talentu. Kungs, satiekoties ar trešo kalpu, teica: 
“Bet viņa kungs atbildēja tam un sacīja: tu blēdīgais un kūtrais kalps…” /Мateja 25:26/
 Cilvēka liekulība (viltība) dažkārt ir apslēpta acīm, jo tā slēpjas sirdī. Liekulīga sirds nespēj paust Dieva dabu un Viņa vēlmes, tāpēc nevar pienest Dievam cienījamus augļus. Jēzus ir mūsu piemērs itin visā. Jēzus sirds nebija liekulīga, bet pilnībā ziedojusies Dievam un Viņa darbiem. Kāpēc Jēzus izlēma pamest debesis, atstāt godības vietu un Dieva klātbūtni un nākt uz šo grēcīgo zemi? Jēzus izdarīja to tāpēc, ka Viņa sirds bija pilna mīlestības pret cilvēkiem. Viss sākas ar sirdi. Tieši mīlestība sirdī, nevis prātā, mudina cilvēku atteikties un atstāt komforta zonu citu cilvēku labuma dēļ. Ja es patiesi mīlu Dievu un vēlos izpatikt Viņam, tad nevarēšu mierīgi dzīvot un neko nedarīt, redzot man apkārt esošo cilvēku sāpes un ciešanas. Lai ieraudzītu ražu no Dieva, draudzei ir jāiemīl pazudušie cilvēki šai pasaulē ar Kristus mīlestību. Lai mēs patiesi būtu Dieva partneri un spētu nest Viņam augļus, mums nāksies maksāt cenu. Jēzus ir samaksājis par to Savu cenu – Viņš atdeva Savu dzīvību cilvēku glābšanai. Jēzus kļuva par tiltu, kas savieno Dievu ar pazudušo pasauli. Un tajā mums jāņem piemērs no Viņa. Arī mums jākļūst par tiltiem cilvēku labad, savienojot viņus ar Dievu. Jāņa evaņģēlijā ir teikts: 
“Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.” /Jāņa 3:16/

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.