Partnerība ar Dievu dvēseļu glābšanas biznesā – 2/2 daļa

Kādā veidā mēs varam izrādīt Dieva mīlestību?1) Mēs varam lūgt par sabiedrību, kurā mēs dzīvojam, par to cilvēku grupu, kuru mēs gribam aizsniegt. Lūgšana – tā ir mīlestības izpausme uz cilvēkiem. Kad tu lūdz par cilvēku ar pareizu sirds attieksmi, tad mīlestība uz šo cilvēku pieaugs, un tu nerunāsi sliktu par viņu. Nerunā sliktu par tiem, par kuriem tu lūdz, citādāk, tavas lūgšanas ir veltīgas! Mūsu lūgšanām un apliecināšanai ir jāsakrīt.2) Meklē iespēju teikt šiem cilvēkiem vārdu par glābšanu. Ko mēs sējam, to mēs arī pļaujam.3) Izrādi Dieva mīlestību uz cilvēkiem caur praktiskiem darbiem. Kalpo cilvēkiem kā Dieva partneris, izmantojot tev dotos resursus un izrādot Dieva mīlestību! Bībelē ir teikts: 
“Ja es runātu ar cilvēku un eņģeļu mēlēm un man nebūtu mīlestības, tad es būtu skanošs varš vai šķindošs zvārgulis. Un, ja es pravietotu un ja es zinātu visus noslēpumus un atziņas dziļumus, un ja man būtu pilnīga ticība, ka varētu kalnus pārcelt, bet nebūtu mīlestības, tad es neesmu nekas. Un, ja es visu savu mantu izdalītu nabagiem un nodotu savu miesu, lai mani sadedzina, bet man nebūtu mīlestības, tad tas man nelīdz nenieka.” /1.Korintiešiem 13:1-3/
 Es varu būt apdāvināts, skaisti un pareizi runāt, bet bez mīlestības visam tam, ko es daru, nebūs nekāda labuma. Bez mīlestības viss zaudē jēgu. Bībelē ir teikts, ka Dieva mīlestība ir izlieta mūsu sirdīs ar Svēto Garu, bet mums šī mīlestība ir pastāvīgi sevī jākultivē. Mums ir jāsāk praktiski izrādīt Dieva mīlestību savā ģimenē, draudzē, darbā, savu kaimiņu vidū, utt. Apustulis Pāvils atklāj mums sešpadsmit Dieva mīlestības īpašības: 
“Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību. Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu. Mīlestība nekad nebeidzas, pravietošana beigsies, valodas apklusīs, atziņa izbeigsies.” /1.Korintiešiem 13:4-8/
 Lai katrs no mums novērtē sevi pēc šīm mīlestības īpašībām un padomā, pie kurām no šīm īpašībām vēl ir jāpiestrādā! Tikai Jēzus izrāda pilnīgi nevainojamu Dieva mīlestību attiecībā uz cilvēkiem, bet mums vēl pie tā ir jāstrādā. Kur ir mīlestība, tur nav apspiešanas, nav manipulācijas, bet ir piedošana, pieņemšana, līdzjūtība, rūpes, dziedināšana, savstarpējā palīdzība. Dievs mums palīdzēs spīdēt ar Viņa mīlestību šajā pasaulē. Lai Dievs mums palīdz mīlēt cilvēkus tā, kā mīl Viņš! Lai Dievs mums piedod, ja mēs esam kļuvuši nejūtīgi pret cilvēkiem un viņu vajadzībām, ja aizņemtības dēļ mūsu sirdis ir kļuvušas raupjas un nejūtīgas attiecībā uz cilvēku vajadzībām! Lai Dievs mūs atdzīvina un padara jūtīgus uz citu cilvēku sāpēm! Lai Dievs palīdz katram no mums izrādīt Viņa mīlestību, sākot ar savu namu! Lai Viņa mīlestība dziedina attiecības mūsu namos, mūsu draudzē, pilsētā! Lai Dievs mums katram palīdz pastāvīgi staigāt un pieaugt Viņa mīlestībā! Lai Dievs mums palīdz pasargāt savu muti un sirdi no nepareiziem vārdiem un darbiem! Lai Dievs palīdz mums darīt visu, ko darām cilvēku labad, Dieva mīlestības vārdā, – lai Viņš varētu izliet glābšanu pār cilvēkiem un dziedināt šo zemi! Lai Dievs palīdz mums katram ar savu dzīvi pienest Viņam godu un augļus uz šīs zemes!

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.