Prasme novest iesākto līdz galam

Runājot par plāna svarīgumu, ir svarīgi nodarboties ne ar saviem plāniem, bet ar tiem, kas nākuši no Dieva. Bībelē ir teikts:„Jo Manas domas nav jūsu domas, un jūsu ceļi nav Mani ceļi,” saka Tas Kungs. “Cik augstākas debesis ir pār zemi, tik augstāki ir Mani ceļi pār jūsu ceļiem un Manas domas pār jūsu domām.” (Jesajas 55:8-9)Ir svarīgi meklēt Dieva ceļus, svarīgi, lai būtu plāns no Dieva, – lai sasniegtu nolikto mērķi.
„Paļaujies uz To Kungu no visas sirds un nepaļaujies uz sava prāta gudrību, bet domā uz To Kungu visos savos ceļos, tad Viņš darīs līdzenas tavas tekas.” (Salamama pam. 3:5-6) 
Mērķi un plāni, kas saņemti no Dieva, palīdz mums būt tuvāk Viņam un būt atkarīgiem no Viņa. Dievam pieder visas zināšanas, visa gudrība un viss spēks. Dievam nekas nav neiespējams. Mācītājs Rufus ieteica izlasīt virkni Rakstu vietu, kuras palīdzēs mums vēl labāk izprast šo tēmu.
Salamana pam. 3:5; Salamans māc. 2:3; Jesajas 40:30-31. 
Visi šie fragmenti no Bībeles stāsta par to, cik svarīga ir atziņa par Dievu, Viņa ceļiem un Viņa laiku, plānojot un sasniedzot mērķus no Dieva. Tāpat šajā procesā ļoti svarīgas ir lūgšanas, pārdomas par Dieva Vārdu un vēršanās pēc padoma pie dievbijīgiem un gudriem cilvēkiem. Gudrība ir tā cilvēka dzīvē, kurš kontaktējas un apspriežas ar gudrajiem. Cilvēks, kurš neuzskata, ka ar kādu ir jāapspriežas, ir lepns un egoistisks.  Atbilde no Dieva var atrasties cilvēkam blakus, bet tādēļ, ka viņš paļaujas tikai uz sevi un neapspriežas ar citiem, nekas tā arī nenotiek. Dievs ir Savu gudrību sadalījis Savu bērnu vidū, tāpēc mēs varam viens no otra mācīties.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.