Prasme novest iesākto līdz galam

 5)      Uzstājības un ziedošanās trūkums.Cilvēki, kuri sasniedz lielus panākumus savā dzīvē, kuri noved iesāktos projektus līdz galam, – visi viņi ir tikuši skaidrībā ar šiem faktoriem. Veiksmīgiem cilvēkiem ir konkrēts mērķis, plāns šā mērķa sasniegšanai, viņi nopietni gatavo sevi, pastāvīgi mācās un iegūst visas nepieciešamās zināšanas, viņi pieliek maksimālu piepūli celtniecības laikā, kā arī ir uzstājīgi un pastāvīgi savā pārliecībā un rīcībā. Kādiem ir jābūt mūsu mērķiem un plāniem?Atceries, ka Dievs neatbalstīs tavus egoistiskos plānus un vēlmes, bet tikai to, ko esi saņēmis no Viņa. Šai nolūkā tev jāiet pie Dieva ar pazemību sirdī un jāsaņem šis mērķis. Pēc tikšanās ar Jēzu Pāvils teica:
 „Viņš jautāja: “Kas Tu esi, Kungs?” Bet Viņš atbildēja: “Es esmu Jēzus, ko tu vajā; celies un ej pilsētā, un tev pateiks, kas tev jādara.” (Apustuļu darbi 9:5-6)
Pāvilam bija svarīgi uzzināt, ko Dievs no viņa vēlas, ko Tas Kungs viņam uztic darīt. Tavam mērķim un uzdevumam ir jānāk no Dieva. Tikai tādā gadījumā tu vari būt pārliecināts par to, ka Dievs palīdzēs un atbalstīs tevi tava aicinājuma piepildīšanā.Bībelē ir teikts, ka Dievs pārskata visu zemi un meklē tos, kuri ir uzticīgi Viņam, kuri ir gatavi pieņemt un piepildīt uz zemes Viņa gribu un vēlēšanos. Tieši tādus cilvēkus Dievs atbalsta un dod viņiem visu nepieciešamo. Mērķi, kuri nāk no Dieva, vienmēr būs vērsti uz citu cilvēku labumu, nevis uz to, lai piepildītu tavas egoistiskās vēlmes. Cilvēks, kurš dzīvo tikai sev un savam labumam, nekad nebūs pilnībā laimīgs. Laime un apmierinājums piepildīs to cilvēku dzīves, kuri palīdz un meklē labumu citiem. Jēzus saka:
„Bet dzenieties papriekš pēc Dieva valstības un pēc Viņa taisnības, tad jums visas šīs lietas taps piemestas.” (Mateja 6:33) 

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.