Staigā gaismā un nedod vietu sātanam! II

Dieva miers un labvēlība lai vairojas jums šai dienā!Mēs turpinām risināt tēmu par Jēzus Kristus kundzību. Vakar mēs runājām par to, ka, ja mēs neatļaujam Jēzum Kristum būt par mūsu dzīves Kungu, ar to mēs dodam iespēju sātanam apmelot mūs un atņemt mums uzdrīkstēšanos nākt Dieva priekšā.
„Un Tas Kungs man ļāva redzēt augsto priesteri Jozuu stāvam Tā Kunga eņģeļa priekšā, un sātans stāvēja viņam līdzās pa labi, lai viņu apsūdzētu. Un Tā Kunga eņģelis teica sātanam: Tas Kungs lai norāj tevi, sātan! Jā, tiešām, lai liek tev klusēt Tas Kungs, kas izredzējis Jeruzālemi! Vai šis vīrs nav no uguns izrauta apdegusi pagale? Bet Jozuam bija mugurā netīras drēbes, kad viņš stāvēja eņģeļa priekšā.”(Caharijas 3:1-3).
Caharijas redzējums mums parāda, ka sātans atnāca Tā Kunga Eņģeļa priekšā līdz ar Jozuu – priesteri, kurš atnāca, lai aizlūgtu par Israēla tautu. Sātana mērķis bija stāties pretī šim priesterim, jo viņa drēbes bija netīras.Bet paldies Dievam par to, ka šajā redzējumā Caharija ieraudzīja, ka bez sātana, tur atradās arī Jēzus Kristus. Tā Kunga Eņģelis, par kuru tiek runāts pirmajā pantā – tas ir Jēzus Kristus, derības bērnu Aizstāvis un Advokāts.Dieva priekšā stāvēja ne tikai sātans, bet arī Jēzus Kristus.Ja sātans izteica apmelojumus par mūsu brāļiem Dieva priekšā, tad Jēzus Kristus stāvēja Dieva priekšā kā mūsu Advokāts un Tas, Kurš attaisno un aizstāv mūs Dieva troņa priekšā.1.Jāņa 2:1 ir rakstīts:
„Mani bērniņi, to es jums rakstu, lai jūs negrēkotu. Un, ja kāds krīt grēkā, tad mums ir aizstāvis Tēva priekšā – Jēzus Kristus, kas ir taisns.”(1.Jāņa 2:1).
Šī rakstu vieta atklāj mums to, ka mums ir Jēzus Kristus – mūsu Aizstāvis Tēva priekšā. Bet Dieva vēlēšanās ir, lai mēs negrēkojam, tāpēc, ka tad, kad mēs grēkojam Jēzus Kristus Asinis neapklāj vai nenosedz mūs. Tad, kad mēs grēkojam – tā ir pazīme tam, ka mēs saceļamies pret Dievu, pazīme tam, ka mēs neesam pazemīgi Dieva priekšā un neļaujam, lai Viņa kundzība un pārvalde paplašinātos mūsu dzīvē.Jēzus Kristus stāv pie Tēva labās rokas kā mūsu Advokāts. Jēzus Kristus mira par mums, Viņš ir mūsu Aizstāvis Dieva priekšā. Jēzus pie Krusta pienaglotās rokas kļuva par liecību tam, ka Viņš mira par mūsu grēkiem. Jēzus izlēja Savas Asinis mums par attaisnošanu.
„Bet, ja mēs dzīvojam gaismā, kā Viņš ir gaismā, tad mums ir sadraudzība savā starpā un Viņa Dēla Jēzus asinis šķīsta mūs no visiem grēkiem. Ja sakām, ka mums nav grēka, tad maldinām paši sevi, un patiesība nav mūsos. Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības.”(1.Jāņa 1:7-9).
Jēzus Kristus kundzība palīdz mums staigāt apsardzībā pret sātana meliem, un tad Jēzus Kristus Asinis strādā mūsu labā.Dieva priekšā stāv ne tikai apmelotājs – sātans, bet arī mūsu Aizstāvis un Aizbildnis – Jēzus Kristus.Ja tu klausīsies apmelotāju, tad tu jutīsies netīrs, tev nebūs uzdrīkstēšanās nākt Dieva priekšā, tev tiks atņemta drosme.Bet, ja tu klausīsi savu Aizbildni – Jēzu Kristu, ja tu nāksi Viņa priekšā, nožēlojot savus grēkus, tad Jēzus Kristus Asinis attīrīs tevi.Lūk, cik svarīgi ir, lai mēs ik dienas staigātu zem Jēzus Kristus kundzības. Tajā ir ietverta ne tikai vara no Dieva, bet arī apsardzība no sātana apmelojumiem.Līdz rītdienai!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.