Stājieties pretī velnam, un viņš bēgs no jums, bet neaizmirstiet, ka jūsu vara stāties pretī velnam atnāk pēc jūsu paklausības Dievam

Sveicināti, dārgie draugi! Šodien mēs pabeigsim izskatīt tēmu par izrāvienu. Mēs atmaskosim velnu, atklājot visus iemeslus, kuri atņem mums izrāvienu, un novērsīsim šos iemeslus savā dzīvē, lai dzīvotu un baudītu vislabāko, ko mums sagatavojis Dievs..Vēl viens iemesls, kāpēc nenotiek izrāviens cilvēka dzīvē, ir tas, ka velns liek šķēršļus mūsu brīnumam.Jēzus teica:
 «Zaglis nāk vienīgi, lai zagtu, nokautu un nomaitātu. Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un pārpilnība.» (Jņ.10: 10).
Lai gan šajā rakstu vietā, vairāk iet runa par viltus skolotājiem, nekā par velnu, bet mēs zinām, ka tieši velns ir jebkuras  viltus mācības avots un iedvesmotājs. Patiesība atnes brīvību, patiesība apgaismo un uzmundrina, tomēr velns ir melu tēvs, un viņš alkst, lai mēs būtu savu apstākļu vergi, lai mēs staigātu tumsā un nezināšanā.  Velns nav ieinteresēts, lai mēs virzītos uz priekšu, tāpēc viņš cenšas visādi kavēt mūsu izrāvienu. Bet, paldies Dievam, ka tā vēl nav visa patiesība. Patiesības pilnība ir tajā, ka Jēzus ir nācis, lai mums būtu dzīvība un dzīvības pārpilnība. Pateicoties tam, ka Jēzus ir atnācis, mēs varam stāties pretī velnam (zaglim),un viņš bēgs no mums.
«Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt. 9 Tam turieties pretī stipri ticībā, zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē.» (1Pēt.5:8-9).
Bībele saka, ka mēs varēsim veiksmīgi stāties pretī velnam Svētā Gara spēkā. Kad mēs pieņemam Jēzu, kā Kungu un Glābēju, un pakļaujamies Dievam, tad mums ir pieeja Dievišķajam spēkam, kurš piespiež velnu bēgt no mums, ja vien mēs stājamies viņam pretī.
«Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums» (Jēk..4: 7).
Dieva vārds mums šodien tāds: stājieties pretī velnam, un viņš bēgs no jums, bet neaizmirstiet, ka jūsu vara stāties pretī velnam atnāk pēc jūsu paklausības Dievam.Jāatzīmē, ka nepietiek vienkārši ar paklausību Dievam savā dzīvē. Dievam paklausīgiem cilvēkiem ir jāmāk stāties pretī velnam un viņa darbiem, lai piedzīvotu izrāvienu.Dārgie lasītāji, Dievs vēlās dot jums izrāvienu, bet vai to vēlaties jūs? Ja jūs sakāt – jā, tad kādā veidā jūs pierādiet Dievam, ka jūs vēlēšanās ir nopietna?Noņemiet visus šķēršļus, kuri var nostāties ceļā uz jūsu izrāvienu, un ar šodienu sāciet baudīt Dievišķo iejaukšanos katrā jūsu dzīves sfērā.. Es lūdzu, lai kopā ar Dāvidu jūs pārliecināti varētu teikt:
 «Tiešām, labums un žēlastība mani pavadīs visu manu mūžu, un es palikšu Tā Kunga namā vienumēr. » (Ps.23:6).
Lai tas Kungs jūs svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

  • Jēzus pastāvīgi un it visā meklēja Dieva gribu

    Bībelē mēs lasām, ka Jēzus auga un tapa stiprs garā, pieaugot gudrībā un augumā. Jēzus pastāvīgi un it visā meklēja Dieva gribu, – lai varētu kļūt mums par piemēru attiecībā uz to, kā mums vajag meklēt Dieva griba.Jēzus nevarētu kļūt mums par piemēru, un mēs nebūtu spējīgi sekot Viņa pēdās, ja Viņš izzinātu Dieva gribu ar Savu Dievišķo īpašību palīdzību.Mēs lasām par to, ka Jēzus, tai laikā, kad citi pēc gadskārtējiem Pashā svētkiem jau devās mājup, palika Templī Jeruzālemē (skat. Lūkas 2:41-51).Ar ko tad Jēzus šai laikā Templī nodarbojās? Kālab Viņš palika Templī? Jēzus palika templī tāpēc, lai paklausītos tā laika mācītājus un uzdotu viņiem jautājumus. Tas bija viens no Jēzus noslēpumiem! Tajā bija Viņa gudrība un sapratne. Jēzus mācījās un studēja Rakstus! Jēzus gāja uz Templi un uzdeva jautājumus! Viņš lūdza un tuvojās Dievam Tēvam!
  • Dzīves mērķa meklēšana III

    Mēs ar jums runājam par cilvēka centieniem atrast savas dzīves mērķi. Līdz šim par piemēru mēs ņēmām Salamana – Dāvida dēla dzīvi. Salamans ir pats gudrākais cilvēks uz zemes. Mēs redzējām, ka sava ceļa sākumā Salamans ieguva gudrību un bagātību, jo viņš mīlēja Dievu un iepazina Viņu. Bet Salamana dzīvē bija arī tāds periods, kad viņš aizgāja no Dieva un sekoja citiem dieviem. Tieši šajā laikā Salamans mēģināja piesātināt savu dvēseli ar dažādām lietām, viņš meklēja apmierinājumu dažādās lietās. Bet, galu galā, Salamans saprata, ka bez Dieva laime un apmierinājums šajā dzīvē nav iespējams.
  • Dievs vēlas tev dāvāt patiesu veiksmi

    Kā jau mēs agrāk runājām, veiksmīgs cilvēks – tas ir tas, kurš zina, ko vēlas Tas Kungs attiecībā uz to, kas šim cilvēkam jādara savā dzīvē, un tāds cilvēks, kurš ziedojis vai veltījis savu dzīvi tam, lai piepildītu Dieva gribu. Cilvēka panākumi netiek mērīti ar to, kāds ir viņa sociālais statuss, cik liels ir viņa bankas konts, kāda ir viņa ietekme uz citiem cilvēkiem, cik populārs vai slavens viņš ir šajā pasaulē. Bet, patiesie cilvēka panākumi tiek noteikti( mērīti) ar to, – vai viņš ir piepildījis vai arī nē Dieva gribu savai dzīvei.Padomā šodien par to! Dievs vēlas tev dāvāt patiesu veiksmi, kas atrodama izzinot Dieva gribu un piepildot to savā dzīve. Tu pats nosaki to, kam tu gribi veltīt savu dzīvi – īslaicīgo baudu un izpriecu meklēšanai, vai arī mūžīgo Dieva Valstības vērtību un Dieva gribas tavai dzīvei meklēšanai.
  • Pateicība – tas ir pareizais veids, lai tuvotos Dievam II

    Neskatoties uz to ka Jāzepa brāļi bija pastrādājuši ļaunu attiecībā pret Jāzepu, Dievs vērsa visu to par labu tāpēc, ka Jāzepam bija izpratne par to kādai ir jābūt attieksmei. Jāzeps turpināja būt pateicīgs Dievam ik vienā laikā, kalpojot ar pateicību un prieku.Ja arī tu iemācīsies pateikties un slavēt Dievu par visu un ikvienā laikā, kā to darīja Jāzeps, tad viss, kas bija paredzēts ļauns Dievs vērsīs par labu.
  • Mūsu augstākais aicinājums – parādīt (demonstrēt) Dievu savā miesā III

    Tagad, Jēzus aicina katru ticīgo sekot Viņa piemēram un caur savu dzīvi demonstrēt Dievu citiem cilvēkiem. Jēzus parādīja Dievu divos veidos:• caur Savu dzīves veidu (raksturu)un• caur Saviem darbiem(dāvanām).
  • Kā uzturēt sevi cerību sāpju un problēmu laikā?

    Jo cerībā mēs esam pestīti. Bet tas, kas jau redzams, nav vairs cerība. Jo, ja kāds jau ko redz, vai tam uz to vēl jācer? Bet, ja ceram uz to, ko neredzam, tad to ar pacietību sagaidām.Šī rakstu vieta atgādina mums par to, ka esam pestīti cerībā. Ejot caur sāpēm, tu nedrīksti zaudēt cerību.