Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 4.daļa

Katrs no augšienes atdzimušais ticīgais var virzīties Svētā Gara dāvanās – KATRS. Par to liecina nākamā Rakstu vieta: 
Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību.” (1.Korintiešiem 12:7)
 To mēs arī redzam Jēzus Lielajā Pavēlē, kas ir aprakstīta visos četros evaņģēlijos. Paskatīsimies Marka evaņģēliju: 
Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās, tie ar rokām pacels čūskas, un, kad tie dzers nāvīgas zāles, tad tās tiem nekaitēs. Neveseliem viņi rokas uzliks, un tie kļūs veseli.” Un Tas Kungs, kad Viņš ar tiem bija runājis, ir uzņemts debesīs un sēž pie Dieva labās rokas. Un tie izgāja un mācīja visās malās, un Tas Kungs tiem darbā palīdzēja un vārdu apstiprināja ar līdzejošām zīmēm.” (Маrka 16:17-20)
Šajā Rakstu vietā mēs redzam šādu dāvanu izpausmi, darbību – atziņas runas (zināšanu vārda) dāvanu, garu pazīšanas dāvanu, dziedināšanas dāvanu, brīnumu darīšanas dāvanu un ticības dāvanu. Jēzus teica, ka tas viss pavadīs KATRU, KURŠ ir NOTICĒJIS Viņam. Šeit Jēzus nesaka tikai par Dieva pavēli mums, bet arī par Dieva nodrošinājumu, lai šī pavēle tiktu izpildīta. Svētā Gara dāvanas ir šis nodrošinājums, kuru Dievs dod Saviem bērniem. Ja mēs ignorēsim šo nodrošinājumu un nepielietosim to, tad mums nebūs spēka iziet caur grūtībām un problēmām savā dzīvē. Dievs vēlas, lai mēs – Viņa bērni – daudzu cilvēku dzīvēs nestu pārdabisku risinājumu no Viņa. Mana atbildība Dieva priekšā ir dzīties pēc garīgajām dāvanām un atdzīvināt, praktizēt tās savā dzīvē. Apustuļu darbu grāmatā ir aprakstīts interesants stāsts par cilvēku, vārdā Ananija:
Damaskā bija kāds māceklis, vārdā Ananija, un Tas Kungs parādībā viņu uzrunāja: “Ananija!” Viņš atbildēja: “Še es esmu, Kungs!” Tas Kungs viņam sacīja: “Celies un ej uz tā saukto Taisno ielu un uzmeklē Jūdas namā tarsieti, vārdā Sauls; viņš lūdz Dievu un parādībā ir redzējis vīru, vārdā Ananija, ieejam un tam rokas uzliekam, lai tas atkal kļūtu redzīgs.” Bet Ananija atbildēja: “Kungs, es no daudziem esmu dzirdējis par šo vīru, cik daudz ļauna viņš darījis Taviem svētajiem Jeruzālemē; un te viņam ir augsto priesteru pilnvara saistīt visus, kas piesauc Tavu Vārdu.” Bet Tas Kungs viņam sacīja: “Ej, jo viņš Man ir izredzēts ierocis nest Manu Vārdu tautu, ķēniņu un Israēla bērnu priekšā. Jo Es viņam rādīšu, cik daudz viņam Mana Vārda dēļ jācieš.” Ananija aizgāja un nonāca tanī namā un, viņam rokas uzlicis, sacīja: “Brāli Saul, Kungs Jēzus, kas tev parādījies ceļā, pa kuru tu nāci, mani sūtījis, lai tu atkal kļūtu redzīgs un pilns Svētā Gara.” Tūdaļ no viņa acīm nokrita kā zvīņas, viņš atkal redzēja un uzcēlies tika kristīts.” (Apustuļu darbi 9:10-18)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.