Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 4.daļa

Ananija bija ticīgs cilvēks, kurš mīlēja Dievu un bija gatavs piepildīt Dieva gribu. Ananija nebija ne pravietis, ne apustulis, viņš bija Dieva māceklis, kurš pastāvēja Dieva Vārdā. Ananija kā māceklis tiecās būt līdzīgs savam Skolotājam – Jēzum. Iepriekš minētajā Rakstu vietā mēs redzam, ka caur Ananiju darbojās Gara dāvanas – atziņas vārds, dziedināšanas dāvana, gudrības vārds. Caur garīgajām dāvanām Dievs pārdabiskā veidā Ananijam atklāja pagātni, tagadni un nākotni par Pāvilu.  Dievs ir ieinteresēts, lai mēs atdzīvinām sevī tās dāvanas, kuras jau mums ir un darbojas, lai mēs izpētītu un zinātu, kā šīs dāvanas aktivizēt. Svētā Gara dāvanas – tā ir Dieva dāvana mums un mūsu bērniem. Katram no mums ir jāzina, kā virzīties garīgajās dāvanās un jāpieņem lēmums – to darīt. Katru reizi, kad Dievs sūta Savu Vārdu, Viņš grib šo vārdu apstiprināt ar zīmēm. Dievs vēlas, lai Viņa bērni caur Svētā Gara dāvanu izpausmi redzētu Dieva zīmes un brīnumus.Mācītājs Rufus nosauca galveno formulu, pēc kuras darbojas Svētā Gara dāvanas:

ATKLĀSME + PATEIKTS VĀRDS + AKTĪVA TICĪBA = SVĒTĀ GARA DĀVANU IZPAUSME. 

Katra no Svētā Gara dāvanām pakļaujas šai formulai.Atklāsme – tajā ietverta spēja dzirdēt, zināt un saprast konkrētās dāvanas patieso būtību. Kad es esmu saņēmis atklāsmi, man ir savā sirdī jānotic, ka tas notiks. Lai Svēta Gara dāvanas izpaustos, obligāti ir vajadzīga ticība. Tālāk mums ar savu muti ir jāpasludina tas, kam mēs esam noticējuši, kad pieņēmām atklāsmi no Dieva. Pēc tam mēs sākam rīkoties saskaņā ar šo atklāsmi. Ar dažu Bībeles varoņu piemēriem mācītājs parādīja, kā šī formula darbojas:

* Jozua

(Lasiet Jozuas 10.nodaļu.) Jozuas grāmatā mēs lasām interesantu notikumu:
Toreiz Jozua lūdza To Kungu, tai dienā, kad Tas Kungs nodeva amoriešus Israēla bērnu rokās, un viņš izsaucās Israēla bērnu priekšā: “Saule, apstājies pār Gibeonu un tu, mēnesi, pār Ajalonas ieleju!” Tad saule palika mierā, un mēness apstājās, kamēr tauta atriebās saviem ienaidniekiem. Vai tas nav rakstīts Varoņu grāmatā? Tiešām, saule palika debesu vidū stāvot un nesteidzās noiet veselu dienu.” (Jozuas 10:12-13)
Israēla tauta cīnījās ar saviem ienaidniekiem Jozuas vadībā. Vienas cīņas rezultātā Israēla tautai izdevās atkarot zemi. Jozua teica, lai saule un mēness apstājas, kas tā arī notika. Tā bija dāvana darīt brīnumus, kas izmainīja visu dabas parādību dabisko ritmu. Iesākumā Jozua saņēma atklāsmi no Dieva, pēc tam – viņš noticēja tam, ka tas notiks, pasludinot to ticībā. Un rezultātā – visi redzēja šīs dāvanas spēka izpausmi.     

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.