Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 4.daļa

Galvenais Dieva mērķis ir – lai Dieva Valstība nonāktu uz šīs zemes un Viņa griba tiktu piepildīta. Dievs to vēlas īstenot caur Saviem bērniem. Un katram cilvēkam Dieva uzdevumā ir sava daļa. Svarīgi ir saprast, ka tādā mērā, cik es pildīšu savu daļu Dieva plānā, tādā mērā es arī redzēšu Dieva Valstības izpausmi. Jāņa evaņģēlijā ir teikts:
Es Tevi esmu paaugstinājis virs zemes, pabeigdams to darbu, ko darīt Tu Man esi uzdevis.” (Jāņa 17:4)
No šīs Rakstu vietas mums ir jāsaprot, ka Dievs mūs ir sūtījis uz zemi, lai mēs Viņu pagodinātu uz zemes (nevis debesīs) un, tāpat kā Jēzus, piepildītu savu aicinājumu. Daudzi cilvēki dzīvo uz šīs zemes tikai savai labpatikai, pat neaizdomājoties par to, kāds ir iemesls, kāpēc viņi ir uz šīs zemes parādījušies un kāds ir viņu aicinājums. Viņi nedomā par Dieva lietām, bet tikai par sevi un savām vajadzībām, un vēl turklāt viņi domā, ka Dievs būs apmierināts ar viņiem un noteikti sagatavos viņiem debesīs balvas, jo Viņš taču ir mīlošs Dievs.Jēzus ir mums piemērs visās lietās. Jēzus pagodināja Tēvu ar to, ka pabeidza tos darbus, kurus Tēvs uzdeva Viņam piepildīt. Dievs aicina katru no mums sekot Viņam katru dienu un pabeigt tos darbus, kurus Dievs vēlas piepildīt caur mums (no kuriem daži šķiet nenozīmīgi cilvēku acīs). Ja savas dzīves centrā tu noliksi Dievu, nevis sevi, tad tu varēsi nest daudz augļus un paveikt varoņdarbus Dievam. Tad Dieva Valstība izplatīsies uz šīs zemes. Un, kā jau iepriekš tika teikts, Dievs ir devis Saviem bērniem Svēto Garu, lai Viņš tiem palīdzētu piepildīt savu aicinājumu. Bībelē ir teikts:
 “Kas mūs darījis spējīgus kalpot jaunajai derībai: ne burtam, bet garam; jo burts nokauj, bet Gars dara dzīvu.” (2.Korintiešiem 3:6)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.