Dieva slava parādās lūgšanu kalnā

Dārgie lasītāji, sveicinu jūs šajā brīnišķīgajā dienā, kuru ir radījis Tas Kungs! Jau vairākas dienas pēc kārtas mēs runājam par lūgšanu kā par Dieva slavas, atklāsmes un gaismas avotu cilvēka dzīvē.Mēs izskatījām piemērus no Mozus, Jēzus Kristus un Viņa mācekļu dzīvēm.Šīs tēmas noslēgumā es vēlos uzsvērt to, ka Dieva slava parādās lūgšanu kalnā.
“Tad Tas Kungs sacīja uz Mozu: “Nāc pie Manis augšā kalnā un paliec tur, Es tev došu akmens plāksnes ar likumiem un baušļiem, ko Es esmu rakstījis, lai viņi tajos tiktu mācīti.
Tad Mozus cēlās un Jozua, viņa kalps, līdz ar viņu; un Mozus uzkāpa Dieva kalnā.
Un Mozus uzkāpa kalnā; un kalnu apsedza mākonis. Un Tā Kunga godība nolaidās uz Sinaja kalnu, un mākonis to apsedza sešas dienas; un septītajā dienā Viņš uzrunāja Mozu no mākoņu vidus. Un Tā Kunga godība parādījās Israēla bērniem kā rijēja uguns kalna galā. Un Mozus iegāja mākoņa vidū un uzkāpa kalnā, un palika kalnā četrdesmit dienas un četrdesmit naktis.” (2.Mozus 24:12-13; 15-18).
Ja tu pieliksi nepieciešamo piepūli un pārvarēsi visas barjeras, lai uzkāptu šajā lūgšanu kalnā, tad Tā Kunga slava pavadīs tevi visur, kur tu iesi.Dārgie brāļi un māsas, dārgie mācītāji un līderi, dārgie kalpotāji! Vai jums ir lūgšanu kalns? Vai jums ir tāds laiks, kad jūs apstājaties savā aizņemtībā, lai meklētu lūgšanā Dievu, Kurš ir vienīgais dzīvības Avots?Tieši Viņa klātbūtne aizdzen ienaidniekus, Viņa klātbūtne atnes brīvību, dziedināšanu, atjaunošanu un uzplaukumu.Dieva klātbūtnē ir prieka pilnība un mūžīga svētlaime.
“Tu darīji man zināmu dzīvības ceļu, Tu piepildi mani ar prieku Sava vaiga priekšā, un jaukas, svētības pilnas dāvanas pie Tavas labās rokas ir mūžīgi.” (Psalms 16:11).
Dieva klātbūtnē ir gaisma un atklāsmes dzīvei.Pēc tam, kad Mozus bija pavadījis laiku Dieva klātbūtnē, viņa vaiga āda spīdēja no Dieva slavas.
„Un notika, Mozum nokāpjot no Sinaja kalna, ka divas liecības plāksnes bija viņa rokā; un Mozus nezināja, no kalna nokāpjot, ka viņa vaiga āda spīdēja, jo viņš bija runājis ar Dievu. Un Ārons un visi Israēla bērni uzlūkoja Mozu, un redzi, viņa vaiga āda spīdēja; un tie bijās viņam tuvoties. Tad Mozus sauca viņus; un Ārons un visi draudzes vadītāji nāca pie viņa, un Mozus runāja uz tiem.” (2 Mozus 34:29-31)
Tad Mozus sauca viņus; un Ārons un visi draudzes vadītāji nāca pie viņa, un Mozus runāja uz tiem.” (2 Mozus 34:31).
Cilvēki acīmredzamā veidā redzēja šo Dieva slavas spīdumu uz Mozus sejas.Dieva vārds nav mainījies. Līdz pat šai dienai Dieva principi paliek nemainīgi. Līdz pat šim brīdim to cilvēku sejas, kuri pavada laiku ar Dievu, spīd Dieva gaismā un Viņa slavā.
„Uzlūkojiet Viņu un tuvojieties Viņam priecīgi, tad jūs starosit, un jūsu sejas nepazīs pazemojuma.”  (Psalms 34:6).
Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adziboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.