Mums nepieciešams pastāvīgi šķīstīt sevi ar Dieva vārdu un staigāt Viņa gaismā

 Esiet sveicināti, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Mēs ar jums runājām par to, ka, ja mēs gribam parādīt Dievu savā dzīvē un parādīt Viņu citiem cilvēkiem, tad mums būs jāiemācās būt pie Debesu Tēva krūts. Šim nolūkam, mums nepieciešams pastāvīgi šķīstīt sevi ar Dieva vārdu un staigāt Viņa gaismā. Lai spilgtāk atspoguļotu vai atstarotu Dieva gaismu savā dzīvē, mums nepieciešams attīrīt(šķīstīt) savu gaismekli. Es esmu gaismas nesējs. Es esmu gaisma šai pasaulei. Un gaisma ir domāta tam, lai izgaismotu un izdzenātu jelkādu tumsu. Gaisma, kuru es izstaroju, ir atspulgs tai gaismai, kuru esmu saņēmis no Dieva. Par nožēlu, mēs ļoti bieži demonstrējam izkropļotu gaismu – izkropļotu uzskatu par Dievu. Mums ir jāattīra savs gaismeklis tālab, lai labāk atspoguļotu Dievu. Mēs nedrīkstam būt citiem cilvēkiem par piedauzības akmeni. Apustulis Pāvils teica, ka viņa vēlēšanās ir, lai Kristus tiktu paaugstināts viņa miesā. Mēs izskatīsim vienu fragmentu no Rakstiem un izdalīsim vairākus principus, kuriem mums vajadzētu pievērst savu uzmanību. Tas palīdzēs mums saprast to, kā mēs varam jo spilgtāk izstarot Dieva gaismu savā dzīvē. 
„ Tādēļ, šinī kalpošanā būdami, kas mums uzticēta no žēlastības, mēs nepiekūstam, bet mēs, atraisījušies no slepenām kauna lietām, nedzīvojam viltībā, nedz viltojam Dieva vārdu, bet, pauzdami patiesību, nostājamies nevainojami katra cilvēka sirdsapziņai Dieva priekšā. Ja mūsu evaņģēlijs ir aizsegts, tad tas ir aizsegts tiem, kas pazūd, kuriem šīs pasaules dievs ir apstulbojis neticīgo sirdi, ka tiem nespīd Kristus godības evaņģēlija gaišums, kas ir Dieva attēls. Jo mēs nesludinām paši sevi, bet Kristu Jēzu, To Kungu, mēs paši esam jūsu kalpi, Jēzus sūtīti.”(2.Korintiešiem 4:1-5).
 1) Man jau ir kalpošana.Mums ir Jauna Derība ar Dievu, un līdz ar šo Derību mēs saņēmām no Dieva jaunu kalpošanu – parādīt Dievu šai pasaulei. Līdz Kristus atnākšanai Dievs bija apslēpts bauslības ēnā, tā, ka mūsu prāts nebija spējīgs saprast Dievu. Taču, ar Kristus atnākšanu viss mainījās. Tagad, ja mēs gribam redzēt, dzirdēt un piedzīvot Dievu un Viņa spēku, mums vajag skatīties uz Jēzu un klausīt Viņam, kā arī iepazīt Viņu personīgi. No tā mirkļa, kā Jēzus atnāca uz zemi, vecās derības sarežģītā upurēšanas un rituālu sistēma tika atcelta. Tagad Dievs runā un darbojas Jēzū. 
„ Bet līdz šai dienai, kad lasa Mozu, apsegs paliek izklāts pār viņu sirdīm. Bet, līdzko atgriežas pie Tā Kunga, tur sega tiek noņemta.” (2.Korintiešiem 3:15-16).
 Reliģijas un bauslības apsegs, kurš traucē cilvēkiem redzēt un iepazīt Dievu, tiek noņemts brīdī, kad cilvēks vēršas pie Jēzus. Tieši Jēzus šķīsta vai apgaismo ikvienu cilvēku, kurš ienāk pasaulē. Jēzus ir patiesā gaisma, kurā ir īstā Dieva atziņa. Viss pārējais ir tikai Viņa gaismas atspulgs. 
„ Dievs vecos laikos daudzkārt un dažādi runājis caur praviešiem uz tēviem, šinīs pēdīgajās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu, ko Viņš ir iecēlis par visu lietu mantinieku, caur ko Viņš arī pasauli radījis.” (Ebrejiem 1:1-2).
 Jēzus atnāca tālab, lai noņemtu apsegu un darītu Dievu zināmu un saprotamu cilvēkiem. Protams, līdz pat šim laikam daudzi cilvēki, mēģinot atrast Dievu un kalpot Viņam, ir sapinušies reliģijās un sarežģītos rituālos. „ Bet viņu sirdis tika nocietinātas; jo līdz šai dienai tas pats apsegs paliek un, lasot Veco Derību, nevar tikt atsegts, jo tas zūd ar Kristu. Noliedzot Kristu, daudzi ir pazaudējuši Dievu un Viņa mērķi un sākuši rīkoties pret Viņu. Tieši šī iemesla dēļ farizeji cīnījās pret Jēzu, Kurš atnāca, lai noņemtu apsegu no viņu sirdīm un parādītu viņiem Dievu. Viņu izpratnē Jēzus pārāk vienkāršoja Dieva atziņu, jo Viņš atlika sāņus rituālus, ceremonijas un tēvu nostāstus, kuri neatbilda Dieva patiesībai. Lūk, kālab reliģiozie cilvēki nogalināja Jēzu. Tieši šī paša iemesla dēļ, Pāvils ļoti ilgi vajāja draudzi. Bet viss mainījās tai mirklī, kad Jēzus parādījās Pāvilam un noņēma no viņa sirds apsegu, lai tas varētu Jēzū ieraudzīt Dievu. Tātad, – Jēzus misija šobrīd ir arī mūsu misija, un konkrēti: parādīt Dievu mums apkārt esošajiem cilvēkiem un caur savu dzīvi izplatīt Viņa atziņas labo smaržu.Un atcerieties, ka šīs misijas piepildīšana ir mūsu galvenā kalpošana. Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.