Upuris kā mēraukla mūsu mīlestībai! IV

Sveicinu jūs, dārgie draugi! Žēlastība jums un miers no Dieva mūsu Tēva un mūsu Kunga Jēzus Kristus! Dievs ir labs pret mums vienmēr, jo Viņš mūs ir iemīlējis ar mūžīgu mīlestību!Jau vairākas dienas mēs runājam par to, ka spēja uzupurēties ir kā atspulgs mūsu mīlestībai. Mēs aplūkojām dažus Noas dzīves momentus. Noa bija cilvēks, kurš ne tikai vārdos, bet patiesi mīlēja Dievu. Šīs mīlestības labad Noa piekrita kļūt par atraidīto savā paaudzē, piekrita pasargāt sevi svētumā, piekrita būt paklausīgs Dievam it visā. Un, redzot tādus upurus no Noa puses, Dievs nepalika parādā. Noam un visai viņa ģimenei tika dāvāta dzīvība un nodrošinājums no Dieva. Noa bija cilvēks, kura sirds bija pārpildīta ar mīlestību un pateicību Dievam. Noa uzcēla Dievam altāri, viņš slavēja Viņu.Es jums teikšu, ka dziedāt Dievam, slavēt Viņu, priecāties Viņa klātbūtnē – tas nav grūti, vienkārši domā par Viņa labvēlību, pat ja tev ir ļoti slikti, atrodi kaut ko savā dzīvē, par ko tu vari pateikties Dievam. Pat tad, kad tev šķiet, ka tavā dzīvē viss brūk un tava situācija ir vissliktākā, tik un tā turpini ticēt – tu vienkārši neesi sastapies ar situāciju, kas ir sliktāka par tavējo. Bet tad, kad tu ieraudzīsi tādu situāciju, tev šķitīs, ka tu dzīvo paradīzē.Atrodi to, par ko pateikties Dievam, un lai tavas pateicības upuris ikdienas ir uz tavām lūpām.Atrodi laiku, lai pavadītu to kopā ar Dievu. Cilvēks, kurš mīl Dievu, noteikti atradīs laiku priekš Viņa. Altāris ir vajadzīgs tam, lai pienestu upuri. Un pats pirmais upuris, kas mums jāpienes Dievam, – tas ir mūsu laiks. Atceries, laiks ir dārgāks par naudu, laiks – tas ir pats vērtīgākais, kas mums ir! Laiks – tā ir dzīvība!
„Māci mums mūsu dienas tā skaitīt, ka mēs gudru sirdi dabūjam!”(Psalms 90:12).
Lai Dievs palīdz mums izprast šo patiesību, ka bez laika pavadīšanas ar Dievu, kurš ir dzīvības un mīlestības avots, mēs pakāpeniski nomirsim.
“Meklējiet To Kungu, kamēr Viņš atrodams, piesauciet Viņu, kamēr Viņš ir tuvu!” (Jesajas 55:6).
Tikai Dievs var mums dāvāt gudrību un spēku, lai mēs varētu iet pa šo dzīvi, tāpēc laiks, kas pavadīts kopā ar Viņu, netiks iztērēts velti.
„Viņš nogurušajiem dod spēku un vairo stiprumu nespēcīgajiem. Jaunekļi piekūst un pagurst, un jauni vīri sabrūk, bet, kas paļaujas uz To Kungu, tie dabū jaunu spēku, tā ka viņiem aug jaunas spārnu vēdas kā ērgļiem, ka viņi skrien un nepiekūst, ka viņi iet un nenogurst.”(Jesajas 40:29-31).
Ar Dievu!Līdz rītdienai!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.