Katra patiesa kalpošana sākās Dieva klātbūtnē

Sveiki draugi!Vai nav tiesa, ka mēs visi esam aicināti kalpot Dievam ar savām dāvanām un spējām? Es ceru, ka jūs esat atbildējuši uz šo savas dzīves būtiskāko aicinājumu. Jūsu ražība un piepildījums ir atkarīgs no kalpošanas Dievam caur jūsu dāvanām, talantiem un spējām. Tas ietekmēs arī jūsu algu debesīs. Tomēr šodien es vēlos uzsvērt, ka katra patiesa kalpošana sākās Dieva klātbūtnē. Caur neatlaidīgām lūgšanām pietuvojoties Dievam, pielūdzot un studējot Viņa vārdu, mēs tiksim vesti un ievadīti īstenā Dieva gribā. Jēzus, mūsu ticības Autors un Slīpētājs rādīja mums piemēru teikdams:
„Bet Viņš tiem atbildēja: “Mans Tēvs aizvien vēl darbojas, tāpēc arī Es darbojos.” Šo vārdu dēļ jūdi vēl vairāk meklēja Viņu nokaut, tāpēc ka Viņš ne vien sabatu neievēroja, bet arī Dievu sauca par Savu Tēvu, Sevi pielīdzinādams Dievam. Tad Jēzus turpināja: “Patiesi, patiesi Es jums saku: Dēls no Sevis neko nevar darīt, ja Viņš neredz Tēvu to darām. Jo, ko Tas dara, to arī Dēls dara tāpat, jo Tēvs mīl Dēlu un Tam rāda visu, ko pats dara; un Viņš Tam rādīs vēl lielākus darbus nekā šos, ka jūs brīnīsities. ” (Jāņa ev. 5:17-20).
Jēzus darīja sava Tēva darbu, jo Viņš redzēja jau procesā esošo un notiekošo darbu ko darīja Tēvs. Jēzus šeit saka, ka,  kamēr vien Tēvs strādā arī mums ir jāturpina strādāt. Tomēr Viņš šeit uzsver, ka mēs nevaram labi kalpot Dievam, ja vien mēs nezinām, ko Viņš grib lai mēs darām vai saprotam to,  kā mums ir jāpieiet savam uzdevumam. Citiem vārdiem sakot, Jēzus nepieļauj neatkarīgas darbības. Viņš deklarēja, „…Dēls no Sevis neko nevar darīt, ja Viņš neredz Tēvu to darām.Vienīgai veids, kā redzēt ko Tēvs dara ir pavadīt laiku kopā ar Tēvu. Ja jūs nevēlaties vienkārši iet un darīt jūsu pašu lietas, jūsu pašu izdomātā veidā, tad lūdzu sekojiet Jēzus piemēram. Atrodiet sev vietu tur kur varat saņemt mīlestību no Dieva, un ļaujat Viņam parādīt sev darbus ko Viņš veic ap jums, tā lai jūs varat Viņam Viņa darbos pievienoties.Šis ir Dieva vārds jums šodien! Lai Dievs svētī jūsu dienu ar gudrības garu un atklāsmi! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.